2022-07-23 - Spektakl Urodziny Elsy - 80315 - Portal kapele.net

Spektakl - Urodziny Elsy
Familijny bajkowy spektakl muzyczny

Kiedy: 2022-07-23, godzina 13:00:00
Gdzie: Gdańsk, Scena Teatralna NOT, ul. Rajska 6
Bilety od: 45zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

UWAGA! Spektakl dla widzów, którzy kupili bilety na "Urodziny Elsy" na 19.06.2022 na godz. 13:00

Ze względu na liczne uwagi widzów, dotyczące zapowiadanej i faktycznej obsady aktorskiej a także przygotowania reżyserskiego spektaklu, Impresariat w porozumieniu z Salą Teatralną NOT pragnie wynagrodzić widzom zawiedzone oczekiwania i zaprosić ich na ponowny spektakl w gwarantowanej obsadzie i scenografii. Bilety zakupione na spektakl "Urodziny Elsy" na dzień 19.06.2022 na godz. 13:00 upoważniają do darmowego wstępu na niniejsze wydarzenie.


W dzień wielkiego balu urodzinowego Elsy wszystkim będą udzielać się podniosłe nastroje. Okoliczności jednak nie będą tak radosne, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego Elsa będzie zaniepokojona, a przybyłe na bal Śnieżka i Jasmina będą wyjątkowo smutne? Czy Anna jak zawsze będzie próbowała ratować sytuację swoim szaleństwem? A może z pomocą przybędzie ktoś jeszcze? Co takiego wydarzy się w królestwie, jeśli tuż przed balem urodzinowym Elsy wszystko będzie szło nie po myśli księżniczek? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na bajkowym spektaklu pt.: "Urodziny Elsy".

Występują:
Eliza Bartosiak (Elsa),
Anita Znamirowska (Anna),
Weronika Zimińska (Śnieżka),
Marta Żakowska (Jasmina).

- Spektakl zawiera elementy śpiewane.
- Aktorzy nawiązują interakcje z publicznością.

Czas trwania: około 55 minut + niespodzianki po spektaklu

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Eliza Bartosiak, Anita Znamirowska, Weronika Zimińska, Marta Żakowska

O artyście

W dzień wielkiego balu urodzinowego Elsy wszystkim będą udzielać się podniosłe nastroje. Okoliczności jednak nie będą tak radosne, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego Elsa będzie zaniepokojona, a przybyłe na bal Śnieżka i Jasmina będą wyjątkowo smutne? Czy Anna jak zawsze będzie próbowała ratować sytuację swoim szaleństwem? A może z pomocą przybędzie ktoś jeszcze? Co takiego wydarzy się w królestwie, jeśli tuż przed balem urodzinowym Elsy wszystko będzie szło nie po myśli księżniczek? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź biorąc udział w przedstawieniu ?Urodziny Elsy?. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu