2022-08-26 - Koncert Rage Against The Machine Tribute Night - 89342 - Portal kapele.net

Koncert - Rage Against The Machine Tribute Night
Rage Against The Machine Tribute + Punched Orange

Kiedy: 2022-08-26, godzina 20:00:00
Gdzie: Sosnowiec, Komin Music Cafe, ul. Będzińska 65
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

RENEGADY Tribute Band - to zespół stworzony z profesjonalnych muzyków rockowych, którego podstawą istnienia jest dzielenie się dźwiękami i energią RAGE AGAINST THE MACHINE. Muzyka i przekaz RATM jest ponadczasowym łącznikiem pokoleń, zarówno tych zbuntowanych jak i tych dojrzałych. Jest to muzyka, która inspiruje do działania, daje poczucie wspólnoty, walki o lepsze jutro. Zack de la Rocha, Tom Morello, Brad Wilk i Tim Commerford, to ikony rock&rolla, które do tej pory inspirują tłumy zwykłych ludzi jak i przyszłych pokoleń muzyków. Renegady to jedyny Tribute Band RATM w Polsce.


W Piątek, 26 sierpnia o godz. 20:00 zagrają koncert w Komin Music Cafe, zawierający wszystkie największe hity z dyskografii RATM. Usłyszycie takie utwory jak: Killing in the name, Testify, Bulls On Parade, Freedom, Wake up, Guirella Radio i wiele innych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: RENEGADY Tribute Band

O artyście

RENEGADY Tribute Band, to zespół stworzony z profesjonalnych muzyków rockowych, którego podstawą istnienia jest dzielenie się dźwiękami i energią RAGE AGAINST THE MACHINE. Muzyka i przekaz RATM jest ponadczasowym łącznikiem pokoleń, zarówno tych zbuntowanych jak i tych dojrzałych. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu