2022-09-25 - Spektakl Musical "In The Heights" - 89356 - Portal kapele.net

Spektakl - Musical "In The Heights"
Musical "In The Heights" - Premiera

Kiedy: 2022-09-25, godzina 18:00:00
Gdzie: Koszalin, Teatr Muzyczny ADRIA, ul. Grunwaldzka 8-10
Bilety od: 70zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Teatr Muzyczny Adria zaprasza na wyjątkowy hit. Musical "In The Heights"!

Musical ten, w polskim przekładzie wystawiony będzie w Polsce po raz pierwszy - właśnie na deskach naszego Teatru! Kilka słów o musicalu... Autorami "In The Heights" są Lin-Manuel Miranda (teksty piosenek i muzyka) oraz Quiara Alegría Hudes (libretto).

"In The Heights" to historia, która rozgrywa się w ciągu trzech dni i obejmuje postacie z dominikańsko-amerykańskiej, tętniącej życiem dzielnicy Washington Heights na Górnym Manhattanie w Nowym Jorku - miejsca, w którym kawa ze sklepiku na rogu jest lekka i słodka, okna są zawsze otwarte, a wiatr niesie rytm muzyki trzech pokoleń. Jest to społeczność na skraju zmian, a opowieść jest pełna nadziei, marzeń i presji. Premiera musicalu odbyła się w roku 2005 w Waterford, Connecticut, a w 2007 r. wystawiono go na Off-Broadwayu. W marcu 2008 r. spektakl pojawił się na Broadwayu. Był nominowany do trzynastu nagród Tony (musicalowe Oscary) i zdobył cztery, w tym nagrodę dla najlepszego musicalu. Filmowa adaptacja musicalu ukazała się w czerwcu 2021 roku.

Spektakl obfituje w język hiszpański i niesamowicie gorące, latynoskie kompozycje muzyczne, które pokochała publiczność na całym świecie - czas na Polskę!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Magdalena Łoś -Wojcieszek, Natalia Krakowiak, Filip Łach, Tadeusz Lesiński i inni

O artyście

"In The Heights" to historia, która rozgrywa się w ciągu trzech dni i obejmuje postacie z dominikańsko-amerykańskiej, tętniącej życiem dzielnicy Washington Heights na Górnym Manhattanie w Nowym Jorku - miejsca, w którym kawa ze sklepiku na rogu jest lekka i słodka, okna są zawsze otwarte, a wiatr niesie rytm muzyki trzech pokoleń. Jest to społeczność na skraju zmian, a opowieść jest pełna nadziei, marzeń i presji. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu