2022-08-27 - Standup Warsaw Stand-up - 89388 - Portal kapele.net

Standup - Warsaw Stand-up
Stand-up Big Mic - Warszawa x Michał Kutek

Kiedy: 2022-08-27, godzina 20:00:00
Gdzie: Warszawa, Świetlica Wolności, ul Nowy świat 6/12
Bilety od: 10zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

SOBOTNI BIG MIC STAND-UP W ŚWIETLICY

Zapraszamy Was na sobotni cykl imprez standapowych prowadzonych przez Michała Kutka. Będzie to doskonała okazja do zobaczenia komedii na żywo.

MICHAŁ KUTEK - Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Mistrz rozmów z publicznością - jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. "Luźna gaducha". Na Youtube dostępne są także jego programy, "Kryzys wieku młodego" i "Nowe rozdanie" oraz "Już dobrze".

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Stand-up'erzy :)

O artyście

Warsaw Stand-up zaprasza was na wyjątkowe wydarzenie stand-up'owe, nasi najlepsi komicy zaprezentują Państwu swoje najlepsze żarty oraz zapewnią przemiłą atmosferę. Całość poprowadzi tutejszy młody wilk Karol Chyż. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu