2022-09-02 - Koncert Bukartyk | Ajagore - 89605 - Portal kapele.net

Koncert - Bukartyk | Ajagore
Wieloryb Fiutin i inne opowiadania

Kiedy: 2022-09-02, godzina 19:00:00
Gdzie: Wilkowice, Chatka na Rogaczu, Rogacz 1
Bilety od: 60zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Fiutin na Rogaczu z cyklu Rogacz. Spotkanie muzyczne.

Szanowni Państwo! Lista miejsc w których dotąd wystawiliśmy Fiutina wygląda naprawdę nieźle, ale i tak dopiero się rozkręcamy. Nie idziemy na łatwiznę, stąd pomysł, by pokazać go w górskim schronisku w Chatce na Rogaczu. Wieloryb w górach? Czemu nie? Wyobraźcie sobie tę magiczną noc - tylko Wy i my i Fiutin! Jasne, że niełatwo tam dotrzeć, ale Wy macie tylko plecaki i śpiwory, a my musimy jeszcze wtargać ze sobą to bydlę! Wszyscy mamy pod górkę! Bądźcie koniecznie!!!

Jak trafić?:
Parking: Wilcze ścieżki Wilkowice, ul. Harcerska (za tamą), dalej szlakiem aż do Chatki na Rogaczu www.sstrogacz.pl
Google map: https://goo.gl/maps/JUPVBmm66W2MRG437

!NO WAR!
Piotr Bukartyk & Ajagore: Wieloryb Fiutin i inne opowiadania. W programie trwającego niemal dwie godziny koncertu, słuchacz zderza się z niezwykle trafną diagnozą otaczającej rzeczywistości zaserwowaną przez jej naczelnego kontestatora - Piotra Bukartyka. Poruszające teksty, z których Autor znany jest od lat, zostały okraszone niezwykle ciekawymi aranżacjami przygotowanymi przez muzyków supergrupy Ajagore, którzy w swojej muzycznej wędrówce towarzyszą między innymi Grażynie Łobaszewskiej, Krystynie Prońko czy Stanisławowi Soyce.
!NO WAR!

Wykrzyczmy swój sprzeciw wobec nieuzasadnionej przemocy. Spotkajmy się na koncercie "Wieloryb Fiutin i inne opowiadania". Bądźcie tam z nami!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Piotr Bukartyk i Ajagore

O artyście

Projekt Bukartyk/Ajagoreto efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka - znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy Ajagore- instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy- od jazzu, rhythm'n'blues przez amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu