2022-10-01 - Koncert Marcin Sójka - 89611 - Portal kapele.net

Koncert - Marcin Sójka
Marcin Sójka - Intymnie

Kiedy: 2022-10-01, godzina 18:00:00
Gdzie: Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego, ul. Nowy Świat 28-30
Bilety od: 80zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Marcin Sójka to zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland oraz 56. KFPP w Opolu 2019 roku. Jego debiutancki krążek "Kilka prawd" ukazał się w październiku 2019 roku i pochodziły z niego takie przeboje jak "Zaskakuj mnie"(platynowy singiel), "Dalej" (złoty singiel), czy "Lepiej". W 2022 płyta "Kilka prawd" pokryła się złotem.


Kto śledzi poczynania Marcina i dobrze zna jego pierwsze single ten wie, że Sójka choć sam jest samoukiem hołduje starej dobrej szkole muzycznej stawiając przede wszystkim na melodię i harmonię. Jego debiutanckiej płyty słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. W takim też wydaniu będzie można posłuchać Marcina podczas koncertów w ramach trasy "Marcin Sójka - Intymnie". To kameralne spotkanie z artystą, jego głosem, autorskim materiałem muzycznym i niezwykle utalentowanymi multiinstrumentalistami. Przeznaczone dla wyjątkowych słuchaczy ceniących doskonały wokal i ciekawe aranżacje.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Marcin Sójka

O artyście

Marcin Sójka to zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland oraz 56. KFPP w Opolu 2019 roku. Jego debiutancki krążek ?Kilka prawd? ukazał się w październiku 2019 roku i pochodziły z niego takie przeboje jak ?Zaskakuj mnie?(platynowy singiel), ?Dalej? (złoty singiel), czy ?Lepiej?. W 2022 płyta ?Kilka prawd? pokryła się złotem. Kto śledzi poczynania Marcina i dobrze zna jego pierwsze single ten wie, że Sójka choć sam jest samoukiem hołduje starej dobrej szkole muzycznej stawiając przede wszystkim na melodię i harmonię. Jego debiutanckiej płyty słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu