2022-09-04 - Spektakl Teatr Malucha - 89615 - Portal kapele.net

Spektakl - Teatr Malucha
reż. Marcin Borchardt

Kiedy: 2022-09-04, godzina 12:00:00
Gdzie: Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny, Plac Teatralny 1
Bilety od: 19zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Nasi najmłodsi widzowie, odwiedzają teatr po to żeby obejrzeć bajkę.


Bajki takie przeżywamy, wierzymy w nie. Za pomocą wyobraźni przenosimy się do ich magicznego świata. A co jeśli staniemy się jej częścią? Jeśli bajka nie będzie mogła się dokonać bez naszego udziału? Może właśnie udział Waszych maluchów jest niezbędny, by szczęśliwe zakończenie spotkało także i naszą bajkę?


Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie maluchy na  teatralną przygodę, która będzie dla nich nie tylko pożyteczną lekcją, ale i wspaniałą zabawą. Wykorzystując dziecięcą energię i kreatywność wspólnie dopiszemy kolejne strony wspaniałej przygody.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Aktorzy Teatru Malucha

O artyście

Kochani widzowie przed nami kolejne spotkanie w Teatrze Malucha?. Po raz kolejny teatralna rakieta poprowadzi nas w zaczarowany świat zabawnych literek. Polecimy wspólnie do literki "G", a z nią zajmiemy się "gestem". Będziemy pokazywać i naśladować, będziemy gdakać i gaworzyć, będziemy gestykulować i gonić się. Nie zapomnimy o wierszykach o Gąskach i gawronach. Zapytamy: "Gdzie to jest?". Zastanowimy się co by było Gdyby tygrysy jadły irysy. Będzie jest zwykle gwarno i gigantycznie wesoło. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu