2022-08-26 - Spektakl Dames Du Soir & Guests - 89626 - Portal kapele.net

Spektakl - Dames Du Soir & Guests
Rewia Burleski: Wakacyjna Salsa z Dames Du Soir

Kiedy: 2022-08-26, godzina 20:00:00
Gdzie: Kraków, Scena Berlin, Skawińska 2
Bilety od: 79zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Lato w pełni, słońce świeci, czas wakacji wreszcie nastał! Dlatego już 12 sierpnia zobaczycie wakacyjną odsłonę Dames Du Soir i najlepszą burleskę i boyleskę w mieście!  Dajcie się porwać urokom burleski i tańca!  Jak zawsze będziecie mogli zakosztować rewii na najwyższym poziomie, a wszystko pozostanie utrzymane w klimatach plaży Saint Tropez. Nie daj się namawiać tylko zajrzyj do Sceny Berlin 12.08 o godz. 20:00 gdzie będę na Ciebie czekać kolorowe drinki z palemką!  


Wystąpią przed wami wspaniali artyści: baletnica Hrabianka, królowa burleski Veren De Heddge, wokalistka Lilith Larana, iluzjonista Michał Kulig, Drag Queen Papina McQueen oraz po raz pierwszy wraz z Dames Du Soir - gość specjalny Tom The Spice wybitny tancerz i choreograf, założyciel grupy The Rockettes Heels z boyleską!  


W programie: 

- burleska 

- balet 

- piosenki 

- salsa 

- iluzja 

- taniec na kole 

- pokaz z ogniem 


Bilety:  Bilet normalny: 79 zł (miejsca nienumerowane) 

Bilet VIP: 110 zł (miejsca ze stolikiem, najbliżej sceny)  


Wydarzenie dla widzów 18+

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Duet Dames Du Soir, Marek Gierat, Agata Markowicz

O artyście

W programie kusząca i jednocześnie zabawna burleska w wykonaniu jednej z Dam - Veren De Heddge, a także zobaczycie niesamowicie oczarowującą, pełną gracji i o kocich ruchach - Hrabiankę. Nasze Damy zaskoczą - i tańcem, i śpiewem. A co dokładnie się wydarzy? Przekonajcie się sami! To nie wszystko! W programie ujrzycie zapierający dech w piersiach, eteryczny i urzekający aerial dance, w wykonaniu naszego gościa specjalnego - arerialistki Agaty Markowicz! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu