2022-09-02 - Koncert Hubert Szczęsny - 90048 - Portal kapele.net

Koncert - Hubert Szczęsny
Solo Act

Kiedy: 2022-09-02, godzina 19:00:00
Gdzie: Wschowa, Trzydzieści Trzy, Daszyńskiego 33
Bilety od: 20zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Pasja oraz wielka miłość do muzyki skłoniła go do założenia swojego pierwszego zespołu Nie strzelać do pianisty (2011), z którym odnosił wiele sukcesów na różnych festiwalach muzycznych w Polsce jak i za granicą. Charakterystyczny głos o niespotykanej barwie oraz charyzma sceniczna Huberta w powiązaniu z bardzo dobrze rozumiejącą się sekcją rytmiczną zespołu przekłada się na piękne kompozycje, które można określić terminem z gatunku muzyki World Music.

Repertuar to w większości autorskie kompozycje podparte coverami we własnych niepowtarzalnych aranżacjach. Podczas 6 lat aktywności artysta zagrał solowo oraz z zespołem ok. 800 koncertów w Polsce jak i za granicą (kluby, plenery), gdzie dzielił scenę z takimi gwiazdami polskiej estrady jak zespół Bajm, LemOn, Feel, Ania Dąbrowska, Patrycja Markowska czy Andrzej Krzywy z zespołem De Mono. Występował na dużych scenach największych festiwali w Polsce takich jak: Suwałki Blues Festiwal, Gdynia Blues Festiwal, Rawa Blues w Katowicach, Jimiway Festiwal czy Olsztyńskie Noce Bluesowe. Artysta ma za sobą dwie europejskie trasy koncertowe (Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Czechy) oraz wyjazd za ocean gdzie reprezentował Polskę na International Blues Challenge w Memphis, Tennessee USA. Wokalista 2019 roku w plebiscycie Blues Top na najlepszy bluesowy głos w Polsce.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Hubert Szczęsny

O artyście

Pasja oraz wielka miłość do muzyki skłoniła go do założenia swojego pierwszego zespołu Nie strzelać do pianisty (2011), z którym odnosił wiele sukcesów na różnych festiwalach muzycznych w Polsce jak i za granicą. Charakterystyczny głos o niespotykanej barwie oraz charyzma sceniczna Huberta w powiązaniu z bardzo dobrze rozumiejącą się sekcją rytmiczną zespołu przekłada się na piękne kompozycje, które można określić terminem z gatunku muzyki World Music. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu