2022-09-18 - Koncert Wieczór Bardów - 90049 - Portal kapele.net

Koncert - Wieczór Bardów
Wieczór bardów w Przystani Keja / Jacek Beszczyński i Łukasz Nowak

Kiedy: 2022-09-18, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, Pub Keja, Kopernika 46
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Niepowtarzalny wieczór z muzyką bardów w wykonaniu Jacka Beszczyńskiego (Toruń) i Łukasza Nowaka (Łódź). Usłyszymy najpopularniejsze pieśni bardów XX wieków oraz autorskie kompozycje obu Panów.


Jacek Beszczyński to znany toruński piosenkarz, kompozytor i poeta, tłumacz tekstów z j. angielskiego, j. francuskiego i j. rosyjskiego, dziennikarz, pedagog, działacz społeczny, twórca festiwalu wolontariuszy "Anielskie spotkania w Toruniu". Współzałożyciel Studenckiego Teatru Bajki i Baśni "Maja" przy Instytucie Pedagogiki UMK w Toruniu. Jest autorem ponad 300 piosenek. Od 1980 roku zagrał ponad 3000 koncertów w kraju, we Francji, Litwie, Łotwie, Niemczech, Czechach i Słowacji. Wydał kilka książek dla dzieci, nagrał też kilka płyt - m. in. "Leć kolędo w świat", "Wszędzie brzmi kolęda", "Piękno w Tobie jest".
Łukasz Nowak to autor tekstów, założyciel zespołu Caryna, z którym nagrał dwie płyty, twórca i współtwórca programów muzycznych: "Podróże z balladą", "Słowiańska dusza", "Pieśni naszych czasów". Koncertował wielokrotnie za granicą. Bywa konferansjerem, podróżnikiem i kinomanem. Wielbiciel musztardy.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Jacek Beszczyński, Łukasz Nowak

O artyście

Niepowtarzalny wieczór z muzyką bardów w wykonaniu Jacka Beszczyńskiego (Toruń) i Łukasza Nowaka (Łódź). Usłyszymy najpopularniejsze pieśni bardów XX wieków oraz autorskie kompozycje obu Panów. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu