2022-08-25 - Koncert Poza Czasem - 90056 - Portal kapele.net

Koncert - Poza Czasem
Muzyką i poezją... czyli Poza Czasem w Tawernie Keja

Kiedy: 2022-08-25, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, Pub Keja, Kopernika 46
Bilety od: 25zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prezentujemy własną twórczość poetycko - muzyczną. W skład zespołu "Poza Czasem" wchodzą: Krzysztof Słomczyński - kompozytor i gitara, Katarzyna Gronkiewicz - aranż i skrzypce oraz Maria Agnieszka Bińczyk - teksty piosenek i wokal. Nasze piosenki prezentowaliśmy na II, III i V Międzynarodowym Przeglądzie Nauczycielskich Zespołów Artystycznych w Puławach.

Koncert "Z GŁOWY, SERCA I SZUFLADY" prezentowaliśmy kilkukrotnie w Klubie Nauczyciela w Łodzi ul. Piotrkowska 137, a potem w Łódzkim Domu Kultury 502. W 2017r. naszą twórczość prezentowaliśmy w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Bełchatowie oraz w klubie "Kultura na Boku". W Galerii Politechniki Łódzkiej. Graliśmy koncerty: w Klubie "Przechowalnia" w Łodzi, w "Galerii Ślimak" we Wrocławiu, w Radio Łódź z okazji Światowego dnia poezji, w klubie muzycznym "TU" w Łodzi oraz w klubie "Bohema" w Warszawie.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Krzysztof Słomczyński, Katarzyna Gronkiewicz, Maria Agnieszka Bińczyk

O artyście

Prezentujemy własną twórczość poetycko ? muzyczną. W skład zespołu ?Poza Czasem? wchodzą: Krzysztof Słomczyński ? kompozytor i gitara, Katarzyna Gronkiewicz ? aranż i skrzypce oraz Maria Agnieszka Bińczyk ? teksty piosenek i wokal. Nasze piosenki prezentowaliśmy na II, III i V Międzynarodowym Przeglądzie Nauczycielskich Zespołów Artystycznych w Puławach. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu