2022-08-21 - Koncert Przygoda P.L. - 90057 - Portal kapele.net

Koncert - Przygoda P.L.
Koncert zespołu "PRZYGODA P.L." - Trybunalskie Granie

Kiedy: 2022-08-21, godzina 19:00:00
Gdzie: Piotrków Trybunalski, Miejski Ośrodek Kultury, Al. 3 Maja 12
Bilety od: 15zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Koncert piotrkowskiego zespołu "Przygoda p.l." odbędzie się w ramach wakacyjnego cyklu "Trybunalskie granie". Nie zabraknie największych polskich hitów, które zespół przygotował pod kierunkiem instruktorki Justyny Piesik - Kendry. Koncert odbędzie się na dziedzińcu MOK (al. 3 Maja 12). Bilety w cenie 15 zł już w sprzedaży.


Zespół "Przygoda PL" wywodzi się z dawnego dziecięcego zespołu harcerskiego, który działał w Piotrkowie Trybunalskim w latach 60. i 70.  W latach 70.  zespół odnosił ogólnopolskie sukcesy - m.in. otrzymał główną nagrodę na Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach w 1976 roku. Koncertował także  w Anglii i Francji. Zespół stawiany był wtedy  w jednym rzędzie ze słynną  "Gawędą".

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Zespół Przygoda P.L.

O artyście

Zespół ?Przygoda PL? wywodzi się z dawnego dziecięcego zespołu harcerskiego, który działał w Piotrkowie Trybunalskim w latach 60. i 70. W latach 70. zespół odnosił ogólnopolskie sukcesy ? m.in. otrzymał główną nagrodę na Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach w 1976 roku. Koncertował także w Anglii i Francji. Zespół stawiany był wtedy w jednym rzędzie ze słynną ?Gawędą?. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu