2022-08-19 - Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - 90089 - Portal kapele.net

- Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry
Turniej o złotą szpilkę 2022

Kiedy: 2022-08-19, godzina 18:00:00
Gdzie: Lidzbark Warmiński, Lidzbarski Dom Kultury, ul. Słowackiego 4
Bilety od: 20zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

19. sierpnia 2022 (piątek)

Turniej o złotą szpilkę:
Kwiatkowski i Bank
Karol Kopiec
Kabaret Demakijaż
Kabaret Wrzeszcz
Czas dla Nas
Kabaret Trzeci Wymiar
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Kabaret Trzecia Strona Medalu

Prowadzenie: Jarek Marek Sobański 
godz. 18:00
Lidzbarski Dom Kultury
Bilety: Normalny 20 zł / Ulgowy 15 zł


Kwiatkowski i Bank - zespół pochodzący z Krakowa. Łączą muzykę, stand-up i klasyczny kabaret. Laureaci ubiegłorocznej edycji Turnieju o Złotą Szpilkę.

Karol Kopiec - stand-up'er, improwizator, aktor. Na scenie od 2008 roku. Laureat wszystkich najważniejszych przeglądów kabaretowych w kraju.
Kabaret Demakijaż - damska formacja kabaretowa, która na stałe rozgościła się w Toruniu. Panie śmieją się z ludzkich słabości, wad, charakterów, nie tracąc przy tym z oczu własnych "zalet".
Kabaret Wrzeszcz - trójmiejski kabaret, improwizatorzy, stand-uperzy, kabareciarze. W skeczach zostawiają sobie otwarta furtkę na improwizację i interakcję z publicznością. Wystąpią z pierwszym autorskim programem "Debiut".

Czas dla Nas - trzy piękne kobiety, obdarzone pięknymi głosami wracają na scenę, aby zrealizować swoje plany zawodowe odłożone na jakiś czas. Wystąpią w spektaklu "Czas na nas" łączącym muzykę operową i jazzową.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz - komik, stand-uper. Miłośnik tatuaży, zapiekanek własnej roboty i historii... zabawnych historii. Jedyny, prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w programie Comedy Club w Comedy Central Polska.

Kabaret Trzeci Wymiar - pochodzą z Rybnika, wszyscy członkowie kabaretu mają duże doświadczenie na scenie kabaretowej. Razem tworzą wybuchową mieszankę z dużą dawką dobrego humoru. Wystąpią w programie "Piękni, młodzi i bogaci".
Kabaret Trzecia Strona Medalu
-mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Uczestnicy ponad 70 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 60 nagród i wyróżnień. Obrońcy piosenki kabaretowej. Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie a cappella! Inteligentni, przystojni, zabawni - tylko tego im brakuje.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Najlepsze kabarety i satyrycy z całego kraju!

O artyście

Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry to coroczny, ogólnopolski przegląd kabaretowy odbywający się od 1976 roku w Lidzbarku Warmińskim. Patronem wieczorów jest "Książę Poetów Polskich" - Ignacy Krasicki, a mottem jego słowa: "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi i śmiech niekiedy może być nauką". W 2014 i 2015 roku koncert galowy transmitowała TVP Rozrywka. W 2016 roku Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry transmitowała telewizja Polsat. Główną nagrodą konkursu jest Złota Szpilka. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na kabaret

Znajdź nocleg w pobliżu