2022-09-04 - Spektakl Aktorka. Komedia inna niż wszystkie - 90235 - Portal kapele.net

Spektakl - Aktorka. Komedia inna niż wszystkie
Spektakl "Aktorka"

Kiedy: 2022-09-04, godzina 17:00:00
Gdzie: Poznań, Collegium Da Vinci - Aula Artis, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Bilety od: 75zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Miłość to jedna z najpiękniejszych ale i najtrudniejszych rzeczy na świecie. Opowiada o niej "Aktorka - komedia inna niż wszystkie". Do teatru w małym prowincjonalnym mieście, w którym pachnie nudą i w którym wszyscy wszystkich znają "na wylot" przybywa młoda, śliczna aktorka. Jej pojawienie się wywołuje wiele zamieszania. Panowie wariują i przestają okazywać zainteresowanie żonom. Prześcigają się w okazywaniu swoich względów "Aktorce". A panie?..? No właśnie. Zagrożone żony knują intrygi i wymyślają wciąż nowe pomysły aby jak najszybciej pozbyć się niespodziewanego wroga. A co na to sprawczyni zamieszania??

"Aktorka - komedia inna niż wszystkie" to przewrotna ale i mądra sztuka opowiadająca nie tylko o zwariowanych ludziach teatru ale przede wszystkim o skomplikowanych i zawiłych relacjach międzyludzkich. Fantastyczne dialogi i nieprzewidziane zwroty akcji zapewnią wspaniałą zabawę i skłonią do przemyśleń. Spektakl zmusi Państwa do odpowiedzenia na wiele pytań dotyczących tego jak skomplikowaną rzeczą jest prawdziwa miłość.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Agnieszka Warchulska, Tadeusz Chudecki, Hanna Kochańska, Bartosz Waga, Dominika Sakowicz

O artyście

Miłość to jedna z najpiękniejszych ale i najtrudniejszych rzeczy na świecie. Opowiada o niej ?Aktorka ? komedia inna niż wszystkie?. Do teatru w małym prowincjonalnym mieście, w którym pachnie nudą i w którym wszyscy wszystkich znają ?na wylot? przybywa młoda, śliczna aktorka. Jej pojawienie się wywołuje wiele zamieszania. Panowie wariują i przestają okazywać zainteresowanie żonom. Prześcigają się w okazywaniu swoich względów ?Aktorce?. A panie?..? No właśnie... Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu