2022-11-26 - Koncert Accantus Live 4 - 92620 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Accantus Live 4
Accantus Live 4

Kiedy: 2022-11-26, godzina 18:00:00
Gdzie: Lublin, Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Bilety od: 100zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Koncert Accantus Live 4 Kraków 2022-12-04
Accantus Live 4
Bilety na koncert Więcej
Koncert Accantus Live 4 Wrocław 2022-12-09
Accantus Live 4
Bilety na koncert Więcej
Koncert Accantus Live 4 Zabrze 2022-12-11
Accantus Live 4
Bilety na koncert Więcej
Koncert Accantus Live 4 Gdańsk 2022-12-18
Accantus Live 4
Bilety na koncert Więcej
Koncert Accantus Live 4 Białystok 2022-12-20
Accantus Live 4
Bilety na koncert Więcej

O wydarzeniu

Król Lew. Hamilton. SIX. Dear Evan Hansen. Upiór w operze. Kraina lodu. Król rozrywki. Jeśli chcecie usłyszeć utwory z tych i wielu innych musicali na żywo, w wykonaniu zespołu fantastycznych solistów Studia Accantus, koniecznie musicie wybrać się na to wydarzenie. Gwarantowane muzyczne niespodzianki zarówno dla nowych widzów, jak i dla zagorzałych fanów! Przy okazji trasy Accantus Live 4 ulegnie nieco zmianie formuła koncertów. W każdym z miast będących częścią trasy pojawi się ośmioro solistów Studia Accantus znanych z YouTube'a, w tym jeden gość niespodzianka, który ujawniony będzie na 2 tygodnie przed każdym koncertem.

Wystąpią: Małgorzata Chruściel/Aleksandra Gotowicka, Paulina Grochowska/Patrycja Mizerska, Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski oraz (w jednym z utworów) wspomniany gość niespodzianka. Usłyszycie repertuar, który składa się z piosenek wykonywanych przez Studio Accantus już wcześniej na koncertach oraz takich, które zdobyły dużą popularność w ciągu ostatnich dwóch lat.

Niezmiennie za warstwę muzyczną odpowiadać będzie stworzony zgodnie ze współczesnymi standardami obowiązującymi na Broadwayu i na West Endzie "Accantus Live Band" pod kierownictwem Kasi Mazurkiewicz, złożony z 8 muzyków sesyjnych i orkiestrowych:
perkusja - Artur Rapacz
bas - Artur Siejka
gitara 1 - Michał Chwała
gitara 2 - Tomek Boruch
skrzypce 1 - Paulina Kusa/ Ala Baranowska
skrzypce 2 - Weronika Wyka
wiolonczela - Krysia Wiśniewska/ Karol Wachnik
piano - Kasia Mazurkiewicz

A wszystko to okraszone konferansjerką reżysera Studia Accantus oraz całego wydarzenia - Bartka Kozielskiego. Zapraszamy!

Czas trwania koncertu: około 2,5 godziny z przerwą.
Organizator: firma SONO.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Małgorzata Chruściel, Sylwia Przetak, Paulina Grochowska, Patrycja Mizerska, Kuba Jurzyk i inni

O artyście

Król Lew. Hamilton. SIX. Dear Evan Hansen. Upiór w operze. Kraina lodu. Król rozrywki. Jeśli chcecie usłyszeć utwory z tych i wielu innych musicali na żywo, w wykonaniu zespołu fantastycznych solistów Studia Accantus, koniecznie musicie wybrać się na to wydarzenie. Gwarantowane muzyczne niespodzianki zarówno dla nowych widzów, jak i dla zagorzałych fanów! Przy okazji trasy Accantus Live 4 ulegnie nieco zmianie formuła koncertów. W każdym z miast będących częścią trasy pojawi się ośmioro solistów Studia Accantus znanych z YouTube'a, w tym jeden gość niespodzianka, który ujawniony będzie na 2 tygodnie przed każdym koncertem. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu