2022-11-26 - Koncert Bracia Figo Fagot - 95872 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Bracia Figo Fagot
Festiwal na Bogatości 30%

Kiedy: 2022-11-26, godzina 19:00:00
Gdzie: Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt, Al. Józefa Piłsudskiego 13
Bilety od: 89zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Koncert Bracia Figo Fagot Bydgoszcz 2022-12-10
Bracia Figo Fagot & Cjalis & FIGO i Samogony
Bilety na koncert Więcej

O wydarzeniu

26 listopada zapraszamy Was na koncert niekwestionowanych królow pastiszu disco-polo! 

Start: 19.00 

Koncert: 20.00
Bilety: I Pula - 89 zł II Pula - 109 zł 


Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany "Miliony internautów mogą się mylić", ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory "Karolino (KOCHAM CIĘ)" oraz "Nie zaufam nigdy już". Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube - "Wędkarza miłości", "Pakistańskiego chłopca" czy "Ugi Boogie".


Cjalis to postać znana z serialu "Blok Ekipa", za którą stoi Bartosz Walaszek - muzyk, filmowiec i współtwórca formacji Figo-Fagot. W tym wcieleniu artysta wykonuje utwory utrzymane w klimacie elektro punk. Ma na swoim koncie takie hity jak "Autodancing", "Królowa Dzielni" czy "Ciuralla". Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu "Blok Ekipa". Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube. Przykładem może być m.in. teledysk do utworu "Autodancing" (2,9 mln wyświetleń), "Melanż u Dzikiego" (3,3 mln wyświetleń), "Królowa Dzielni" (5,2 mln wyświetleń) czy "Ciuralla" (8,7 mln wyświetleń).


Figo i Samogony to Piotr Połać z zespołem, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces. Z Samogonami współpracuje Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Formacja Figo i Samogony to spin-off wg pomysłu młodszego Brata, Fabiana "Figo" Barłosia, w którego postać wcielał się w zespole Bracia Figo Fagot Piotr Połać. Występ będzie romantyczną odsłoną szalonego disco-elektro, inspirowanego m. in. Papa Dance i nie tylko.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Bartosz Walaszek, Piotr Połać

O artyście

Bracia Figo Fagot to zespół muzyczny założony w Warszawie przez Bartosza Walaszka i Piotr Połacia, grający prześmiewczą formę Disco Polo. Początki grupy sięgają 2010 roku kiedy rozpoczęto kręcenie serialu komediowego pt. "Kaliber 200 volt" po którego emisji nagrano płytę studyjną. W 2013 roku wydano drugą płytę zespołu na której gościnnie wystąpi Czesław Mozil. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu