2022-10-07 - Koncert Krzysztof Antkowiak - 98856 - Portal kapele.net

Koncert - Krzysztof Antkowiak
Krzysztof Antkowiak Solo Act

Kiedy: 2022-10-07, godzina 19:00:00
Gdzie: Przemyśl, Zamek Kazimierzowski, Aleje 25 Polskiej Drużyny Strzeleckiej
Bilety od: 35zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Popularność zdobył jako nastolatek utworem "Zakazany owoc". Dziś jest dojrzałym i charyzmatycznym artystą, a jego autorska płyta "Zostanie mi muzyka" z 2020 r. zdobyła status Platynowej. Krzysztof Antkowiak zaprasza w podróż przez muzyczne epoki, podczas której usłyszymy piosenki jego autorstwa, ale także Grzegorza Ciechowskiego czy Toma Waitsa.


Krzysztof Antkowiak to artysta, którego każdy koncert jest niezapomnianym przeżyciem. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność? zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem "Zakazany owoc". Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, z którym nagrał płytę "Delfin", Edyta? Górniak i Justyna? Steczkowska?. Równolegle pisał muzykę? do filmów dokumentalnych oraz komponował dla innych wykonawców. Występował również w filmach i serialach TV. W 2021 roku Krzysztof Antkowiak otrzymał Platynowa? Płytę za album "Zostanie mi muzyka". Zapraszamy na solowy występ Krzysztofa Antkowiaka, który przy akompaniamencie pianina i sampli płynnie przechodzi z rytmicznych i transowych klimatów do bardzo lirycznych ballad. W swoim występie nawia?zuje do kilku muzycznych epok od współczesnych brzmień do lat 70` i 80`. Charakterystyczna i rozpoznawalna barwa głosu oraz ważne teksty sprawiają, że koncert ma swój własny i niepowtarzalny styl. W koncercie usłyszymy przekrojowy materiał z twórczości artysty m.in. utwory do których teksty napisał Grzegorz Ciechowski jak i utwory Toma Waitsa w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego, Bułata Okudżawy i wielu innych. Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznościa? powodują, że tworzy ze swoimi odbiorcami wyja?tkowa? więź. Jego występy wzbudzaja? duże emocje i na długo zapadaja? w pamięć widzów. Buduja?c dynamikę koncertu potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromna? energię, zaprosić do interakcji. Z łatwością przeplata nostalgię i delikatność z niezwykła? dynamika?, dzięki czemu jego występy sa? emocjonalne i niezapomniane. Przy okazji to artysta, któremu widownia nie pozwala zbyt szybko zejść ze sceny.


Po koncercie będzie możliwość kupienia płyt i zdobycia autografu i zdjęcia z artystą.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Krzysztof Antkowiak

O artyście

Recital Krzysztofa Antkowiaka wspominający postać jego przyjaciela, księdza Piotra Pawlukiewicza. Utwory z platynowej płyty "Zostanie mi muzyka" oraz piosenki z innych płyty piosenkarza. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu