2022-10-23 - Standup Stand-up: Szymon Baraniecki - 98898 - Portal kapele.net

Standup - Stand-up: Szymon Baraniecki
Stand-up Kutno / Baraniecki, Kozłowski, Łobejko i Pawluczuk

Kiedy: 2022-10-23, godzina 19:00:00
Gdzie: Kutno, Klubokawiarnia Alternatywa, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 9
Bilety od: 25zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na stand-up do Klubokawiarni Alternatywa, wystąpią:

Łukasz Kozłowski - Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innem;. Stand-up przydarzył się mi? Mnie? Dla mnie! - bo jestem z Białegostoku. Ciągle szukam puent do żartów. Żartów również szukam. Szukam też pracy. Mogę zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi. Gospodarz białostockiej sceny stand-uppowej Potocka&Kozłowski prezentują.

Radek Pawluczuk - Nie ogarnia dlaczego znajomi uważają go za nieogarniętego. Jego występy spotykają się z sporym entuzjazmem widzów, raz nawet ludzie nie dość, że śmiali się na występie to nawet i długo po nim, chociaż to akurat było w zakładzie psychiatrycznym, więc może dlatego. Reprezentuje styl czysto one-linerowy czyli krótkich żartów z zaskakującym zakończeniem, które łączy tak by opisywać swoje życie i poglądy.

Michał Łobejko - Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii, i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Gdyby został królem to zwrot Wasza Wysokość nie byłby wyolbrzymieniem - poza tym i tak się już bardziej nie da. Finalista przeglądu GAPA w kategorii stand-up. Uczestnik Polskiego Festiwalu Stand-upu. Uczestnik codziennej przerwy na obiad.

Szymon Baraniecki - W dzień pracownik globalnej korporacji, w nocy niczym Batman pracuje, by na twarzach rodaków pojawił się uśmiech. Jego życie, jak sam mawia, to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny, na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo, żeby to zrozumieć.

*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Szymon Baraniecki

O artyście

Szymon Baraniecki - w dzień pracownik globalnej korporacji, w nocy niczym batman pracuje, by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny, na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo, żeby to zrozumieć. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu