2022-10-07 - Koncert Marie - 99402 - Portal kapele.net

Koncert - Marie
MARIE ? BABYHANDS ?SERCE

Kiedy: 2022-10-07, godzina 18:00:00
Gdzie: Lublin, Lublin Serce, Krakowskie Przedmieście 40
Bilety od: 25zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Serce serdecznie zaprasza na koncert Marie! Słodka, ale ze szczyptą pieprzu. Taką porządną. Słodycze, słodycze, jeszcze trochę trochę słodyczy, zbłąkane niecenzuralne słówka, a jako wisienka na torcie - podteksty, wplatane w utwory z zaskakującą lekkością. Marie, jedna z najciekawszych wokalistek na polskiej scenie muzyki popularnej, stała się postacią coraz odważniej pukającą do drzwi polskiego mainstreamu. Puk, puk, puk.


Marie rozpoczęła działalność w roku 2020, wypuszczając pod szyldem thecutestlabel debiutancką, energiczną EP "Candybar", a kilka miesięcy później - o wiele spokojniejszą i stonowaną EP "Cafe Mari", z której pochodzi jeden z niekwestionowanych hitów tegorocznych wakacji - utwór "Zero Calorie Cookie". Utwór "Zero Calorie Cookie" odbił się szerokim echem w serwisach społecznościowych, aplikacji TikTok, oraz Twitchu, jak i radiach takich jak Trójka czy ESKA. Teledysk do utworu zdobył ponad 10 000 000 odtworzeń w serwisie YouTube.

Dziś Marie jest młodą cenioną artystką która każdą kolejną premierą przyciąga masę uwagi, a Wy będziecie mogli posłuchać ją na żywo już 7.10 w Sercu!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Marie

O artyście

Słodka, ale ze szczyptą pieprzu. Taką porządną. Słodycze, słodycze, jeszcze trochę trochę słodyczy, zbłąkane niecenzuralne słówka, a jako wisienka na torcie - podteksty, wplatane w utwory z zaskakującą lekkością. Marie, jedna z najciekawszych wokalistek na polskiej scenie muzyki popularnej, stała się postacią coraz odważniej pukającą do drzwi polskiego mainstreamu. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu