2022-10-12 - Koncert Anna Wyszkoni - 99406 - Portal kapele.net

Koncert - Anna Wyszkoni
Największe przeboje "25 lat"

Kiedy: 2022-10-12, godzina 19:00:00
Gdzie: Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska, ul. Głowackiego 1
Bilety od: 120zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Niedawno obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. "Nieznośna lekkość hitu". Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej "Agnieszki", nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem.


Jej solowe albumy "Pan i Pani" (2009) oraz "Życie jest w porządku" (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, "Jestem tu nowa" (2017) pokrył się "złotem". Pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i Telewizji Polsat. Każdy koncert Ani Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji widowisko. Tym razem będzie podobnie. Nie zabraknie takich przebojów, jak: "Czy ten pan i pani", "Biegnij przed siebie", "Wiem, że jesteś tam", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to kochany", "W całość ułożysz mnie" , "Oczy szeroko zamknięte" i wiele innych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Anna Wyszkoni

O artyście

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. W 2021 roku obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. ?Nieznośna lekkość hitu?. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej ?Agnieszki?, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu