2022-10-21 - Koncert The Southern Brothers - 99409 - Portal kapele.net

Koncert - The Southern Brothers
Tribute to ZZ-Top & Southern Rock

Kiedy: 2022-10-21, godzina 19:30:00
Gdzie: Gdynia, Blues Club, Portowa 9
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

The Southern Brothers grają southern-rock'a, blues-rock'a country-rock'a oraz inne soulowe, południowe dźwięki z lat 70-tych i 80-tych. Wszyscy z "the Brothers" są bardzo osłuchani w uluubionej stylistyce i wychowali się na muzyce zespołów widocznych powyżej oraz wykonawców takich jak: Motorhead, Aerosmith, Pink Floyd, Ram Jam, Black Sabbath, Stevie Ray Vaughn, AC/DC, Led Zeppelin, & the Doobie Brothers.

 
"The Southern Brothers" to:


Wokal: Glenn "glennSKii" Greer - Meyer (Houston, Texas) Doświadczony weteran który mieszkał i występował na trzech kontynentach.  Dostał dużo nagród w Polsce, m.in. jeden Fryderyk i trzy nominacje, 3 złote płyty i 1 platynową płytę. Występował po Polsce setki razy i na scenie koncertowej i klubowej.


Bas & Wokal: Krzysztof "Słodki" Słodkowski - Basista, dyplomant szkoły muzycznej na kontrabasie i gitarze basowej. Od początków poczynań muzycznych fascynował się razem z braćmi muzyką rockową lat 70. W pewnych kręgach nazywany dr Groove


Gitara & Wokal:  Piotr "Sweet Pete" Słodkowski - Absolwent szkoły muzycznej w klasie kontrabasu i gitary. Dobrze czuje sie w różnych gatunkach muzycznych, a najlepiej w Rock'n'Rollu. Publiczność uwodzi siarczystymi riffami swojej gitarowej głębi. Pasjonat ciepłej wódki i zimnych kobiet.


Gitara: Dizzy Daniels - Muzyczny astronauta zgłębiający szamanizm gitarowy; wychowanek toruńskiej szkoły jam session i astronomii. Wychowany od najmłodszych lat w duchu hippisowskich ideałów i muzyki drugiej połowy XX wieku. Free Bird, Lord knows he can't change.


Bębny: Martin Nowotarski (Dallas, Texas) - Rozpoczął przygodę z muzyką w młodym wieku w Teksasie, od garnków i zestawów pałeczek. Lubił komponować bity i wyrażać muzykę paletą kolorów - mieszając rytmiczne pomysły z Jazzu, Latino, Bluesa i Rocka. Martin grał w słynnych miejscach na południowym zachodzie Ameryki, takich jak Texas Stadium (Irving, Tex), the Bronco Bowl (Dallas, Tex), Salina Auditorium (Corpus Christi, Tex) oraz w telewizji.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: The Southern Brothers

O artyście

The Southern Brothers grają southern-rock'a, blues-rock'a country-rock'a oraz inne soulowe, południowe dźwięki z lat 70-tych i 80-tych. Wszyscy z "the Brothers" są bardzo osłuchani w uluubionej stylistyce i wychowali się na muzyce zespołów widocznych powyżej oraz wykonawców takich jak: Jimi Hendrix, Johnny Cash, the Eagles, Ram Jam, Black Sabbath, the Allman Brothers, Tom Petty, Stevie Ray Vaughn, AC/DC, Led Zeppelin, & the Doobie Brothers. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu