2022-10-27 - Koncert Mikołaj Limanówka - 99410 - Portal kapele.net

Koncert - Mikołaj Limanówka
Rock & Blues | Limanówka | Schody Donikąd

Kiedy: 2022-10-27, godzina 21:00:00
Gdzie: Wrocław, Schody Donikąd, Plac Solny 13
Bilety od: 20zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Jedyny taki koncert we Wrocławiu! Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert z najwspanialszymi klasykami polskiej i zagranicznej muzyki rockowej i bluesowej. Nie zabraknie utworów takich artystów jak: Lady Pank, Perfect, Organek, the Rolling Stones czy Jimi Hendrix.

Materiał, który pojawi się tego wieczoru na scenie, jest częścią autorskiego projektu Mikołaja Limanówki - "Interpretacje", który ukazał się we wrześniu tego roku pod postacią płyty o tym samym tytule. W trakcie występów Mikołaj nagrywa na żywo partie gitary i improwizuje do nich solówki, tworząc całe utwory wprost na Waszych oczach!

Mikołaj Limanówka to charyzmatyczny wrocławski artysta uliczny - gitarzysta i wokalista występujący od 12 roku życia na wrocławskim Rynku. To właśnie na ulicy narodziła się jego nieustająca miłość do bluesa, rock'n'rolla i występowania na żywo. Związany z lokalną sceną muzyczną, występował z autorskim projektem "Interpretacje" w takich miejscach jak: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Hard Rock Cafe Wrocław, Niebo Cafe czy Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta.

Uczył się instrumentalistyki jazzowej, w klasie gitary elektrycznej, w Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, oraz emisji głosu i interpretacji scenicznej w Wrocławskiej Szkole Śpiewu.

Bilety są w cenie:
20 zł (I pula, przedsprzedaż) - do 20 października
30 zł (II pula, późna sprzedaż i w dniu koncertu)

Zapraszamy Was na jedyne takie wydarzenie z muzyką na żywo we Wrocławiu!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Mikołaj Limanówka

O artyście

Mikołaj Limanówka to charyzmatyczny wrocławski artysta uliczny - gitarzysta i wokalista występujący od 12 roku życia na wrocławskim Rynku. To właśnie na ulicy narodziła się jego nieustająca miłość do bluesa, rock'n'rolla i występowania na żywo. Związany z lokalną sceną muzyczną, występował z autorskim projektem "Interpretacje" w takich miejscach jak: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Hard Rock Cafe Wrocław, Niebo Cafe czy Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu