2022-11-27 - Koncert Voo Voo - 99421 - Portal kapele.net

Koncert - Voo Voo
VOO VOO - PREMIERA - koncert promujący nową płytę

Kiedy: 2022-11-27, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor, Purkyniego 1
Bilety od: 80zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

wROCKfest.pl zaprasza 27 listopada do Starego Klasztoru na koncert zespołu VOO VOO promujący najnowszą płytę pt. "Premiera". Trudno znaleźć zespół podobny do VooVoo, który od lat jest synonimem muzycznego kunsztu, a zarazem wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych. Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo. Najnowsza płyta VooVoo, zatytułowana "Premiera" (wyd. Agora), jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana "na setkę" podczas improwizacji na żywo w studio.

Tak o powstawaniu albumu mówi sam Wojciech Waglewski: "Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie i jeśli choć trochę nam się to udało to już jest to sukces. Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie. Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne. Nagrania trwały krótko po to by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem. To jest płyta VooVoo, brzmi jak płyta VooVoo, wygląda jak płyta VooVoo i smakuje jak płyta VooVoo. Smacznego? Wagiel"

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski

O artyście

Voo Voo gra zróżnicowaną muzykę, opierającą się głównie na połączeniu rocka z folkiem różnych kultur i dużej ilości improwizacji. Ostatnio w ich twórczości pojawiły się także elementy współczesnych gatunków muzycznych, takich jak drum&bass, hip-hop czy nu jazz. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu