2022-12-30 - Koncert Gala Wiedeńska - 99423 - Portal kapele.net

Koncert - Gala Wiedeńska
Najpiękniejsze arie, duet, walce, polki i marsze kompozytorów wiedeńskich KONCERT SYLWESTROWY

Kiedy: 2022-12-30, godzina 19:00:00
Gdzie: Wrocław, Sala Teatralna NOT, Piłsudskiego 74
Bilety od: 100zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Podczas galowego wieczoru, w wigilię nocy sylwestrowej zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, a także innych kompozytorów związanych z muzycznym Wiedniem. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Noc w Wenecji", "Ptasznik z Tyrolu", "Wiedeńska Krew".  Publiczność usłyszy m.in.:, Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", przebojowe i popisowo wykonywane "Brunetki, blondynki", czy arie i kuplety kapryśnej Adeli "Taki pan, jak pan", "W roli skromnego dziewczęcia", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polki "Grzmoty i błyskawice" i "Tritsch- Tratsch" w zabawnej choreografii baletu.

Mile widziany na widowni będzie także kowal, który wcieli się w rolę perkusisty w zabawnej Polce z tym niezwykłym instrumentem. Będziecie także mieli Państwo okazję zatańczyć wspólnie z naszymi tancerzami przepięknej urody walca "Kaiser" (Cesarskiego).

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Nie zabraknie licznych dowcipów i anegdot!

Wystąpią wybitni soliści śpiewacy z powodzeniem odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej, wirtuozi skrzypiec i fortepianu - związani z takimi instytucjami jak Operetka Wrocławska, Opera Wrocławska i Mazowiecki Teatr Muzyczny. Całości dopełni piękna scenografia, rekwizyty i bajeczne kostiumy.

Zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie muzyczne!
Gala Wiedeńska Teatru Scena Kamienica od kilku lat podbija sceny muzyczne całej Polski: bawiąc, wzruszając i porywając do tańca zgromadzoną Publiczność. Świadczą o tym owacje na stojąco i pozytywne recenzje.

Występują:
Liza Wesołowska - sopran
Tomasz Maleszewski - tenor 
Balet Sceny Kamienica
Kameraliści Operetki Wrocławskiej
Elżbieta Szomańska - prowadzenie 

Czas trwania koncertu: 120 min. (w tym jedna przerwa)


Dostępne BILETY VIP, które gwarantują najlepsze miejsca na widowni (loża), kameralne spotkanie w zabytkowej Sali Jadwigi Śląskiej przy lampce wina w trakcie antraktu oraz upominek od Teatru Scena Kamienica.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Balet Sceny Kamienica, Kameraliści Straussowscy

O artyście

Podczas galowego wieczoru, zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, a także innych kompozytorów związanych z muzycznym Wiedniem. Nie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Noc w Wenecji". Publiczność usłyszy m.in.:, Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", przebojowe "Brunetki, blondynki", czy arie i kuplety kapryśnej Adeli, Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polki "Grzmoty i błyskawice" i "Tritsch- Tratsch" w zabawnej choreografii baletu. Mile widziany na widowni będzie także kowal, który wcieli się w rolę perkusisty w zabawnej Polce z tym niezwykłym instrumentem. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu