2022-11-17 - Spektakl Gdy operetka spotyka rewię - 99433 - Portal kapele.net

Spektakl - Gdy operetka spotyka rewię
Największe operetkowe przeboje z pokazem rewii paryskiej

Kiedy: 2022-11-17, godzina 19:00:00
Gdzie: Wrocław, Sala Teatralna NOT, Piłsudskiego 74
Bilety od: 65zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Podczas magicznego, przepełnionego tańcem z różnych stron świata, przepychem kostiumowym wieczoru zabrzmią fragmenty najsłynniejszych operetek, wodewilów i muzycznych komedii, z takich arcydzieł, jak: "Życie Paryskie", "Orfeusz w Piekle", "Clivia", "Wiedeńskie kobietki", "Księżniczna Czardasza", "Hrabina Marica", "Wesoła Wdówka" i wiele innych! Wieczór uświetnią tancerki rewiowe w popisowych układach choreograficznych, jak na prawdziwą paryską rewię przystało! Nie zabraknie karnawałowej Samby Rio de Janeiro, ognistego can-cana czy tańca ze skrzydłami Izydy rodem z Bajek Tysiąca i jednej nocy!

Występują:
Sylwia Frączek - sopran
Liza Wesołowska - sopran
Damian Domalewski - tenor
Tomasz Maleszewski - tenor
Rewia Nice
Ivan Zhukov - fortepan
Elżbieta Szomańska - prowadzenie

Czas trwania koncertu: 110 min. [w tym jedna przerwa 15']


Dostępne BILETY VIP, które gwarantują najlepsze miejsca na widowni (loża), kameralne spotkanie w zabytkowej Sali Jadwigi Śląskiej przy lampce wina w trakcie antraktu oraz upominek od Teatru Scena Kamienica.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Sylwia Frączek, Tomasz Maleszewski, TBA,Tancerki Zespołu REWIA NICE, Solistki Baletu Sceny Kamienica

O artyście

Wieczór w całości poświęcony jednemu z najpopularniejszych artystów przedwojennego polskiego kina oraz teatru rozrywkowego - Eugeniuszowi BODO! Znakomity śpiewak Tomasz Maleszewski wcieli się w postać naszego znakomitego twórcy takich przebojów, jak: "Zimny drań", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Sex Appeal" i wiele innych. Znakomici instrumentaliści i tancerze baletu Sceny Kamienica sprawią, że będzie to wieczór pełen wdzięku, dobrego humoru i świetnej zabawy w klimatach przedwojennego Zapraszamy na premierowe wydarzenie Sceny Kamienica GDY OPERETKA SPOTYKA REWIĘ. Podczas magicznego, przepełnionego tańcem i kolorami wieczoru zabrzmią fragmenty najsłynniejszych operetek, wodewilów i muzycznych komedii, z takich arcydzieł, jak: "Zycie Paryskie", "Orfeusz w Piekle", "Clivia", "Wiedeńskie kobietki", "Piękna Helena" i wiele innych! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu