2022-10-06 - Standup Stand-up No Limits prezentuje - 99447 - Portal kapele.net

Standup - Stand-up No Limits prezentuje
Kontrola Stand-upu - Open Mic

Kiedy: 2022-10-06, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Centralna Spółdzielnia Komediowa, ul. Żurawia 22
Bilety od: 15zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Stand-up No Limits oraz Centralna Spółdzielnia Komediowa zapraszają na stand-upowego open mica w nowym formacie, czyli "kontrola stand-upu"! Amatorzy humoru, domorośli komicy, ale i doświadczeni stand-uperzy testujący nowe żarty! W takim zestawieniu będziemy napędzać salwy śmiechu i wybuchy radości lub pomruki zażenowania i kąśliwe szydery. Publiczność jest wprowadzona w klimat komediowy za sprawą Centralnej Spółdzielni Komediowej! Publiczność, która słyszy premierowe teksty komików i dzięki jej reakcji, występujący wie, który fragment swojego nowego materiału jest dobry, który zmienić, a którego już nigdy więcej nie mówić na scenie. Tak więc dalszy los wypowiedzianych na scenie słów należy do was. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy (w skrócie).

- Centralna Spółdzielnia Komediowa (ul. Żurawia 22)
- Prowadzenie: Robert Żuchowski
- wstęp - 15 zł

Centralna Spółdzielnia Komediowa to legendarny punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu ClubBoho22 przy ul. Żurawiej 22.- bawcie się dobrze!

*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
*Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Stand-uperzy

O artyście

Baza najlepszych komików w Polsce. Naszą misją jest rozpowszechnianie kultury stand-up. Organizujemy występy dla różnych komików łącząc na jednej scenie różne style i różne grupy Stand-uperskie. Nasze występy to wybuchowa mieszanka osobowości scenicznych, której nie zobaczysz na innych Stand-upach! Zapraszamy na SHOW! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu