2022-10-19 - Standup Stand-up: Filip Puzyr i Adam Sobaniec - 99471 - Portal kapele.net

Standup - Stand-up: Filip Puzyr i Adam Sobaniec
Adam Sobaniec i Filip Puzyr w nowych programach.

Kiedy: 2022-10-19, godzina 19:00:00
Gdzie: Lubin, Ave Cezar, ul. Piłsudskiego 22
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wieczór ze stand-upem! Tym razem, gospodarz sceny, Ryszard Mazur, gościć będzie Adama Sobańca - w programie "Vox populi", oraz Filipa Puzyra w programie "Szachy dla debili".

Adam Sobaniec - chirurg stand-upu, który dowolnie wycina, zszywa i elektryzuje żywą tkankę publiczności. Człowiek, który wygląda tak jak się zachowuje. Lekko nieokrzesany, ale niesamowicie zabawny. Sam sposób mówienia sprawia, że co niektórzy zaczynają rechotać. Adam na swoich występach lubi improwizować z publicznością, co sprawia, że każdy jego występ jest wyjątkowy. Po prostu trzeba przyjść to zobaczyć.

Filip Puzyr - W programie "Pan Judo" wracał do młodzieńczych lat spędzonych na tatami, które, co tu dużo mówić, nie obfitowały w sukcesy. Pora wypuścić z szafy kolejne demony. Czy Korwinizm to trądzik, z którego po prostu trzeba wyrosnąć? Co myślą olbrzymie papugi z Będzina i jak to jest kopać się po kostkach w piłkarskiej B-klasie? Jeśli nurtuje Cię, którekolwiek z tych pytań, nie licz na rzeczowe odpowiedzi. Możesz za to liczyć, na zdrową dawkę, niezdrowych przemyśleń, chorego na cukrzycę sportowca.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Filip Puzyr, Adam Sobaniec

O artyście

Adam Sobaniec - Chirurg stand-upu, który dowolnie wycina, zszywa i elektryzuje żywą tkankę publiczności. Człowiek, który wygląda tak jak się zachowuje. Lekko nieokrzesany, ale niesamowicie zabawny. Sam sposób mówienia sprawia, że co niektórzy zaczynają rechotać. Adam na swoich występach lubi improwizować z publicznością, co sprawia, że każdy jego występ jest wyjątkowy. Po prostu trzeba przyjść to zobaczyć. Filip Puzyr - Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu