2022-10-01 - Koncert K-ESSENCE - 99630 - Portal kapele.net

Koncert - K-ESSENCE
K-ESSENCE + color blue

Kiedy: 2022-10-01, godzina 20:00:00
Gdzie: Sosnowiec, Komin Music Cafe, ul. Będzińska 65
Bilety od: 40zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Singiel K-ESSENCE "Królowa Polski" zdobył listę przebojów Antyradia, ich ostatnie wydanie Opium zostało entuzjastycznie przyjęte w Radiu 357 i w regionalnych rozgłośniach Polskiego Radia. Wyjątkowe show, jakie tworzą na scenie wykracza poza ramy zwykłego koncertu, momentami zakrawa o spektakl teatralny, a dowodami znakomitej formy koncertowej K-ESSENCE niech będą ich występy na Scenie Miasta Muzyki czy niedawny koncert na Męskim Graniu.
1. października w Komin Music Cafe możesz sprawdzić czy krążąca o K-ESSENCE opinia, że to jeden z najbardziej charyzmatycznych koncertowych bandów jest prawdziwa.


color blue: Początkujący duet tworzący w klimatach muzyki alternatywnej i elektronicznej. Dotychczasowe utwory osadzone są w melancholijnych, sennych, ale barwnych aranżacjach, które niosą w sobie treści z pogranicza jawy i snu. Ich debiutancki singiel "maybe someday" odniósł sukces wśród publiczności i choć to dopiero początek, to duet color blue nie planuje ograniczać się tylko do znanych już słuchaczom odcieni.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Bartek Czarno-Księżyk, Krzysiek Kot, Johnny Lid, Iwo Nowak

O artyście

K-essence to katowicka formacja założona dwa lata temu przez lidera niezapomnianej indie-rockowej grupy NeLL, Bartka Czarno-Księżyka. Zespół kreuje nastrój porównywalny do dokonań mistrzów klimatu ? Nicka Cave?a, Petera Murphy, Marka Lanegana, czy też wczesnych płyt Bowiego. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu