2022-10-28 - Koncert Ola Chaładaj z zespołem - 99647 - Portal kapele.net

Koncert - Ola Chaładaj z zespołem
Koncert promujący płytę "Grunt"

Kiedy: 2022-10-28, godzina 20:00:00
Gdzie: Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Zatrzymaj się na chwilę i poczuj grunt, po którym stąpasz. A gdy wydaje Ci się, że go tracisz, to bardzo możliwe, że dopiero zaczynasz żyć..."


Ola Chaładaj to wokalistka soulowa, songwriterka, od dziecka związana z muzyką i śpiewem. Na co dzień studentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Latem 2022 roku ukazała się jej pierwsza autorska płyta "Grunt". Artystka muzycznie obraca się w klimatach popu alternatywnego oraz soulu, nie boi się jednak eksperymentować w różnych stylistykach. Uczestniczyła w warsztatach Songwriting Camp Zaiks. Pisanie piosenek jest dla niej celebracją chwili, natury i człowieka.


Płyta "Grunt" to projekt mozaika, echo spotkań różnorodności- gatunkowych i ludzkich. Muzyczna opowieść o przestrzeni, w której jest miejsce na odmienność i eksperyment. Mieszanka brzmień akustycznych i elektronicznych. Na płycie mieści się osiem zupełnie autorskich utworów, głównie w języku polskim. Płyta powstała we współpracy z trójmiejskimi muzykami oraz producentami. Album ukazał się nakładem wydawnictwa muzycznego Soliton.


Artystce na scenie będzie towarzyszył zespół w składzie:

Jan Jarecki - klawisze
Jakub Krzanowski - perkusja
Adam Pachla - gitara basowa

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Ola Chaładaj, Jan Jarecki, Jakub Krzanowski, Adam Pachla

O artyście

Ola Chaładaj to wokalistka soulowa, songwriterka, od dziecka związana z muzyką i śpiewem. Na co dzień studentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Latem 2022 roku ukazała się jej pierwsza autorska płyta "Grunt". Artystka muzycznie obraca się w klimatach popu alternatywnego oraz soulu, nie boi się jednak eksperymentować w różnych stylistykach. Uczestniczyła w warsztatach Songwriting Camp Zaiks. Pisanie piosenek jest dla niej celebracją chwili, natury i człowieka. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu