2022-12-02 - Koncert Artyści Piwnicy Pod Baranami - 99653 - Portal kapele.net

Koncert - Artyści Piwnicy Pod Baranami
Powróćmy jak za dawnych lat - artyści Piwnicy pod Baranami w repertuarze międzywojennym

Kiedy: 2022-12-02, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Piwnica pod Baranami, Rynek Główny 27
Bilety od: 100zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych twórczością dwudziestolecia i trzydziestolecia międzywojennego na piosenki z duszą i charakterem. Niezwykle bogaty fragment historii polskiej muzyki, o której, niestety, często zapominamy. Teksty Hemara czy Konarskiego do dnia dzisiejszego wykorzystywane są przez muzyków, zaś muzyka Henryka Warsa na wiele lat zmieniła polską scenę. Był on prekursorem nowych nurtów i prądów muzycznych, dokonał wielu oryginalnych zmian w sposobie instrumentacji, jako jeden z pierwszych kompozytorów polskich wprowadził elementy jazzu.

Koncert piosenek międzywojennych w wykonaniu artystów Piwnicy Pod Baranami to barwne muzyczne widowisko z udziałem m.in. Oli Maurer, Ewy Wnukowej, Doroty Ślęzak, Rafała Jędrzejczyka, Maćka Półtoraka, Kamili Klimczak, Jakuba Zuckermana.

Usłyszą Państwo szlagiery - "Ta ostatnia niedziela", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Już nigdy", "Miłość Ci wszystko wybaczy" i wiele, wiele innych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Ola Mauer, Ewa Wnukowa, Dorota Ślęzak, Radał Jędrzejczyk, Maciej Półtorak i inni

O artyście

Zapraszamy Państwa na koncert pełen wzruszeń, magii i humoru w wykonaniu grupy legendarnego, krakowskiego kabaretu. Każdy koncert w wykonaniu artystów kabaretu Piwnica pod Baranami jest wielkim wydarzeniem artystycznym. Przybywają na nie ludzie z całej Polski i z zagranicy. A magnesem dla nich jest niepowtarzalna atmosfera, surrealistyczny humor, liryka, wspaniałe pieśni kompozytorów piwnicznych, takich jak: Zygmunty Konieczny, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Andrzej Nowak, Andrzej Zarycki, Zbigniew Preisner, Stanisław Radwan, Grzegorz Turnau i innych. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu