2022-11-17 - Standup Stand-up: Gosiński, Kozłowski, Łobejko oraz Pawluczuk - 99686 - Portal kapele.net

Standup - Stand-up: Gosiński, Kozłowski, Łobejko oraz Pawluczuk
Stand-up Kraków | Gosiński, Kozłowski, Łobejko oraz Pawluczuk

Kiedy: 2022-11-17, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Artefakt Café, ul, Dajwór 3
Bilety od: 25zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na stand-up do Artefakt Cafe, gdzie wystąpią:

Patryk Gosiński - czyli gapa, hipochondryk i grubas w jednym. Zwycięzca konkursu na II Gali Stand-upu w Mrągowie 2021. Mogliście go zobaczyć jako support trasy Please Stand-up, na antenie Comedy Central lub w Burger Kingu.

Łukasz Kozłowski - "Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innemu". Stand-up przydarzył się mi? Mnie? Dla mnie! - bo jestem z Białegostoku. Ciągle szukam puent do żartów. Żartów również szukam. Szukam też pracy. Mogę zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi. Gospodarz białostockiej sceny stand-uppowej Potocka&Kozłowski prezentują.

Radek Pawluczuk - Nie ogarnia dlaczego znajomi uważają go za nieogarniętego. Jego występy spotykają się z sporym entuzjazmem widzów, raz nawet ludzie nie dość, że śmiali się na występie to nawet i długo po nim, chociaż to akurat było w zakładzie psychiatrycznym, więc może dlatego. Reprezentuje styl czysto one-linerowy czyli krótkich żartów z zaskakującym zakończeniem, które łączy tak by opisywać swoje życie i poglądy.

Michał Łobejko - Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii, i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Gdyby został królem to zwrot "Wasza Wysokość" nie byłby wyolbrzymieniem - poza tym i tak się już bardziej nie da. Finalista przeglądu GAPA w kategorii stand-up. Uczestnik Polskiego Festiwalu Stand-upu. Uczestnik codziennej przerwy na obiad.

*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Patryk Gosiński, Łukasz Kozłowski, Michał Łobejko oraz Radek Pawluczuk

O artyście

Patryk Gosiński - czyli gapa, hipochondryk i grubas w jednym. Zwycięzca konkursu na II Gali Stand-upu w Mrągowie 2021. Mogliście go zobaczyć jako support trasy Please Stand-up, na antenie Comedy Central lub w Burger Kingu. Łukasz Kozłowski - "Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innemu". Stand-up przydarzył się mi? Mnie? Dla mnie! - bo jestem z Białegostoku. Ciągle szukam puent do żartów. Żartów również szukam. Szukam też pracy. Radek Pawluczuk - Nie ogarnia dlaczego znajomi uważają go za nieogarniętego. Jego występy spotykają się z sporym entuzjazmem widzów, raz nawet ludzie nie dość, że śmiali się na występie to nawet i długo po nim, chociaż to akurat było w zakładzie psychiatrycznym, więc może dlatego. Michał Łobejko - Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii, i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu