2023-12-03 - Spektakl A mi to rybka - 210131 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - A mi to rybka
Reżyseria: Marcin Sławiński

Plakat A mi to rybka 210131
Kiedy: 2023-12-03, godzina 16:00:00
Gdzie: Bielsk Podlaski, Bielski Dom Kultury, ul. 3 Maja 2
Bilety od: 80zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Wyobraź sobie, że marzysz o rasowym yorku. Niemal słyszysz już jak budzi cię radosnym szczekaniem, jak wita cię merdając ogonkiem, kiedy wracasz z pracy i widzisz jak nosisz go w torebce podczas niedzielnego spaceru. Nie możesz doczekać się małego przyjaciela, który w twoją nudną codzienność wniesie odrobinę radości, a w twoje zmurszałe małżeństwo… trochę życia. Tymczasem mąż kupuje ci… rybkę. Jak myślisz, co robisz? Christine wpada w szał, kiedy wraca do domu, a zamiast słodkiego yorka widzi szklaną kulę, w której pływa… złota rybka. Jest wściekła na Jaquesa i ma tylko jedno życzenie - rybka musi zniknąć. W przeciwnym razie będzie musiał zniknąć z jej życia Jaques. Wybór wydaje się łatwy. Jednak w ich wspólnym życiu w od dawna nic nie jest proste i nie zanosi się na to, żeby miało się to zmienić. Tym bardziej, że wraz z pojawieniem się nowego domownika rusza lawina niespodziewanych zdarzeń i…wizyt nieplanowanych gości w domu skłóconych małżonków. Rybka mimochodem staje się ich powiernikiem.


Ale czy zachowa w tajemnicy wszystkie powierzone jej sekrety? Czy może będzie jedynie się przyglądać, jak rozsypują się klocki kłamstw w tym rodzinnym dominie? Przekonajcie się sami podczas tej pełnej niespodzianek komedii!

Reżyseria: Marcin Sławiński
Przekład: Barbara Grzegorzewska
Głos Rybki: Cezary Pazura
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz
Asystent reżysera: Anna Modrzejewska

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: J. Koroniewska, D. Widawska, Ł. Nowicki, A. Deskur, O. Nowicka, M. Sosna, P. Koślik, W. Solar

Plakat A mi to rybka 210131

O artyście

Małżeństwo z wieloletnim stażem, w którym rutyna wypełnia codzienne życie, postanawia zakupić sobie przyjaciela. Życzeniem żony Christine był co prawda rasowy york, jednak małżonek Jaques wybiera w sklepie zoologicznym mniej absorbujące zwierzę, a mianowicie… rybkę. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu