2023-10-19 - Andrzej Grabowski - 210097 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Andrzej Grabowski
Występ Andrzeja Grabowskiego

Plakat Andrzej Grabowski 210097
Kiedy: 2023-10-19, godzina 19:00:00
Gdzie: Ciechocinek, Teatr Letni, ul. Kopernika 3
Bilety od: 59zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

W ramach 24. Ogólnopolskich Spotkań Teatralnych w Ciechocinku na deskach Teatru Letniego wystąpi Andrzej Grabowski z programem "Żywot człowieka zabawnego".

Andrzej Grabowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów: aktor filmowy, teatralny, kabaretowy i telewizyjny oraz wokalista. Występował w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, Starym Teatrze czy Krakowskim Teatrze Scena STU. Dziś najsilniej związany ze scenami warszawskimi, planami filmowymi i serialowymi. Talent komediowy Andrzeja Grabowskiego sprawił, iż zaczął on także występować na estradzie.

W programie kabaretowym "Andrzej Grabowski - Żywot człowieka zabawnego" w dowcipny sposób komentuje bieżące wydarzenia. Prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe. Wciela się przy tym w różne postaci, z czego najpopularniejszy jest góral specyficznie postrzegający rzeczywistość. Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji. Brał udział w wielu programach, jak na przykład "Z Grabowskim po raju". Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Andrzej Grabowski

Plakat Andrzej Grabowski 210097

O artyście

Urodził się w 1952 roku w Chrzanowie. W roku1974 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie i rozpoczął karierę aktorską. W tym samym roku debiutował na scenie krakowskiego Teatru im. J. Słowackiego w przedstawieniu "Karykatury". Od tego czasu grał już w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, Teatrze Starym i Teatrze Scena STU w Krakowie oraz w blisko 40 przedstawieniach Teatru Telewizji. Już na studiach zadebiutował w filmie "Odejścia, powroty", jednak prawdziwą sławę przyniosła mu rola Ferdynanda w serialu "Świat według Kiepskich", z którym do dzisiaj jest kojarzony. Talent komediowy znanego aktora sprawił, iż zaczął on występować na estradzie jako "Andrzej Grabowski Show". W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe - w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z czego najpopularniejszy jest góral - specyficznie postrzegający rzeczywistość. Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji. Brał udział w wielu programach, jak na przykład "Z Grabowskim po raju", "Noc Sylwestrowa 2003/2004 z kabaretem Elita. Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu