2024-10-07 - Andrzej Poniedzielski - 331319 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Andrzej Poniedzielski
MONDAY-DAY Andrzej Poniedzielski - koncert jubileuszowy

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Andrzej Poniedzielski 331319
Kiedy: 2024-10-07, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA, ul. Nowogrodzka 49
Bilety od: 130zł

Kup Bilety na kabaret
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezwykły koncert z okazji 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Poniedzielskiego, zatytułowany "MONDAY-DAY". Wraz z zaproszonymi gośćmi artysta zaprezentuje swoje największe przeboje.

Andrzej Poniedzielski, legenda polskiego kabaretu, świętuje 50 lat kariery artystycznej. To nie tylko wybitny satyryk i poeta, ale także autor inteligentnych tekstów piosenek, które od lat bawią i wzruszają publiczność. Podczas koncertu "MONDAY-DAY" będziemy mieli okazję usłyszeć przekrój artystycznej drogi Andrzeja Poniedzielskiego. Do wspólnego świętowania artysta zaprosił wspaniałych wykonawców, takich jak Beata Rybotycka, Sylwia Różycka, Marcin Januszkiewicz i Jacek Wójcicki. Nie zabraknie również niespodziewanych gości. Całość będzie otoczona niepowtarzalną oprawą muzyczną, która zagwarantuje niezapomniane wrażenia, pełne emocji i wzruszeń.

Dołącz do nas, aby uczcić pięćdziesiąt lat niezwykłej kariery Andrzeja Poniedzielskiego podczas koncertów "MONDAY-DAY". Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety online.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Andrzej Poniedzielski

Plakat Andrzej Poniedzielski 331319

O artyście

Jest autorem ponad 200 wierszy oraz tekstów ponad 20 piosenek Elżbiety Adamiak. W 1987 ukazała się jego pierwsza płyta długogrająca (Elżbieta Adamiak i Andrzej Poniedzielski - Live, Pronit). Wraz z Arturem Andrusem tworzył wieczory kabaretowe w łódzkiej piwnicy artystycznej "Przechowalnia". 4 lipca 2002 roku, w ramach Olsztyńskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy Poezję" miała premierę jego pierwsza solowa płyta "13 łatwych utworów tanecznych". W serii "Biblioteka bardów" nakładem Wydawnictwa "Twój Styl" ukazały się wiersze i teksty Andrzeja Poniedzielskiego. Tomik zilustrował jego syn Michał. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu