2023-03-22 - Koncert Ania Karwan - 121460 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Ania Karwan

Kiedy: 2023-03-22, godzina 20:30:00
Gdzie: Warszawa, Kuźnia Kulturalna, ul. Kostki Potockiego 24 - Wilanów
Bilety od: 170.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

ANIA KARWAN

Zwyciężczyni konkursu Premiery 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Przebój ?Słucham Cię w radiu co tydzień? przyniósł Artystce aż trzy nagrody - za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie ?Premiery?. W 2020 roku utwór uzyskał również status podwójnej platynowej płyty.

Debiutancka płyta Ani ukazała się 15 lutego 2019r. dając fanom Artystki też takie przeboje, jak ?Głupcy? który pokrył się platyną, czy ?Czarny Świt? uhonorowany złotą płytą.

Artystka została nominowana do Fryderyków 2020 w kategorii ?Fonograficzny debiut roku?, a w 2021 płyta ?Ania Karwan? osiągnąła status złotej płyty. Ania firmuje swoim nazwiskiem także utwór do filmu ?The Secret Game?. Produkcję Watchout Studio nagrodzono na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Nagrodą Specjalną Jury. Ania Karwan szerszej publiczności dała poznać się podczas VII edycji programu ?The Voice of Poland? z 2016 roku, w którym dotarła do ścisłego finału. Podczas przesłuchań ?w ciemno? brawurowo wykonała utwór ?Purple Rain? z repertuaru Prince?a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Występ Ani był muzycznym wydarzeniem, nic więc dziwnego, że został dostrzeżony również na świecie zajmując wysokie miejsce w prestiżowym międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE 2016. Ania na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty
w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, jak również światowymi kompozytorami muzyki filmowej przy Festiwalu Muzyki Filmowej. Jej głos od lat można usłyszeć w licznych produkcjach filmowych
i serialowych, takich jak: ?Listy do M?, ?Pitbull?, ?Planeta Singli?, czy ?Legendy Polskie?, gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej ?Aleja Gwiazd".

W styczniu 2022 premierę miał nowy singiel ?Ostatni Raz?, który jest piosenką promującą film ?Jak pokochałam gangstera? na Netflix. Niedawno premierę miały Jej trzy nowe single ? ?Swobodnie?, piosenka o przewrotnym tytule ?Papierosy? , oraz jeden z najważniejszych w życiu Artystki duet z Leszkiem Możdżerem - "Kiedy mrugam". Ania Karwan jest w trakcie pracy nad drugim, w pełni autorskim albumem.

Podczas tego koncertu usłyszeć będzie można najnowsze piosenki Artystki, jak również znane przeboje Ani w nowych, niebanalnych aranżacjach.

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu