2022-12-10 - Koncert Anna Wyszkoni - Największe przeboje "25 lat" - 68792 - Portal kapele.net

Koncert - Anna Wyszkoni - Największe przeboje "25 lat"

Kiedy: 2022-12-10, godzina 19:00:00
Gdzie: Poznań, Aula Artis - Collegium Da Vinci, Kutrzeby 10
Bilety od: 129.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.
Niedawno obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. ?Nieznośna lekkość hitu?. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej ?Agnieszki?, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem.
Jej solowe albumy ?Pan i Pani? (2009) oraz ?Życie jest w porządku? (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, ?Jestem tu nowa? (2017) pokrył się ?złotem?. Pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i Telewizji Polsat.
          Każdy koncert Ani Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji widowisko. Tym razem będzie podobnie. Nie zabraknie takich przebojów, jak: "Czy ten pan i pani", "Biegnij przed siebie", "Wiem, że jesteś tam", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to kochany?, "W całość ułożysz mnie" , "Oczy szeroko zamknięte" i wiele innych. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu