2023-04-05 - Spektakl Atrakcyjna wdowa - 155317 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Atrakcyjna wdowa
"ATRAKCYJNA WDOWA", Libretto: Bobby Goldman

Kiedy: 2023-04-05, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a
Bilety od: 120zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prawdziwe życie zaczyna się po pięćdziesiątce? Jeśli masz wątpliwości lub jeśli chcesz się utwierdzić w tym przekonaniu, musisz koniecznie zobaczyć komedię musicalową "Atrakcyjna wdowa". Ta, oparta na prawdziwej historii, opowieść zaczyna się, gdy urocza, zadziorna i optymistyczna Bobby50+ traci swojego wieloletniego męża. W jednej chwili jej życie wypada z utartych, rutynowych i wygodnych torów dostatniej egzystencji pośród nowojorskiej śmietanki towarzyskiej i zaczyna przypominać jazdę na górskiej kolejce, ale bez pasa bezpieczeństwa. Bobby w jednej chwili staje się wdową, lecz ta rola nie bardzo jej odpowiada? Czy do końca życia powinna opłakiwać męża, wpatrując się w jego zdjęcie z złotej ramie zawieszone w luksusowym penthausie z widokiem na Central Park, czy może powinna spróbować ułożyć sobie życie na nowo? Jednak jak to uczynić, skoro ostatnie trzydzieści parę lat swojego życia żyła życiem swojego męża - jedynego mężczyzny, którego miała?

Bobby próbuje radykalnie zmienić w swoim życiu wszystko - z seksem na czele? Za radą swojego terapeuty uczy się na nowo radości życia, doświadcza rozczarowań w kontaktach z kolejnymi mężczyznami i wpada w zdumiewające pułapki portali randkowych. "Atrakcyjna wdowa" to bardzo śmiała, momentami wręcz szokująca, ale jednocześnie bardzo życiowa, mądra i pouczająca komedia muzyczna. Śmiałość obyczajowa i ostre sceny rozładowują się w przezabawnych pointach sytuacyjnych i bardzo śmiesznych dialogach głównych  bohaterów. "Atrakcyjna wdowa", to komediowy musical na jaki czekaliście, to historia, którą chcieliście usłyszeć, to wieczór w Teatrze Komedia, którego długo nie zapomnicie.
A może też doda Wam odwagi, żeby zmienić coś również w Waszym życiu?

"Atrakcyjna wdowa? To ja!
Uważaj, kotku, ruszam na łów!
Już nie wstydzę się, nie
Już nie boję się, bo
Chcę to, czego chcę
I dostaję, co chcę
I biorę, co chcę
A chcę z kimś przespać się
Mam apetyt na dobry seks
Wypinam swój biust
Wdowa zgrabna rusza dziś na łów!"

Obsada: Katarzyna Jamróz, Katarzyna Żak/ Maria Foryś, Olga Borys, Aneta Todorczuk, Robert Rozmus, Marcin Rogacewicz, Tomasz Dutkiewicz.

Muzyka i  piosenki: Drew Brody
Przekład libretta: Elżbieta Woźniak
Przekład piosenek: Tomasz Dutkiewicz
Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Anna Adamek
Kierownictwo muzyczne: Jacek Kita
Przygotowanie wokalne: Monika Malec
Choreografia: Maria Foryś

Spektakl dla widzów od 18 roku życia (w spektaklu sporadycznie używany jest "ostry" język).
Czas trwania spektaklu około 105 minut bez przerwy.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Katarzyna Jamróz, Katarzyna Żak/ Maria Foryś, Olga Borys, Aneta Todorczuk, Robert Rozmus i inni

O artyście

Prawdziwe życie zaczyna się po pięćdziesiątce? Jeśli masz wątpliwości lub jeśli chcesz się utwierdzić w tym przekonaniu, musisz koniecznie zobaczyć komedię musicalową "Atrakcyjna wdowa". Ta, oparta na prawdziwej historii, opowieść zaczyna się, gdy urocza, zadziorna i optymistyczna Bobby50+ traci swojego wieloletniego męża. W jednej chwili jej życie wypada z utartych, rutynowych i wygodnych torów dostatniej egzystencji pośród nowojorskiej śmietanki towarzyskiej i zaczyna przypominać jazdę na górskiej kolejce, ale bez pasa bezpieczeństwa. Bobby w jednej chwili staje się wdową, lecz ta rola nie bardzo jej odpowiada? Czy do końca życia powinna opłakiwać męża, wpatrując się w jego zdjęcie z złotej ramie zawieszone w luksusowym penthausie z widokiem na Central Park, czy może powinna spróbować ułożyć sobie życie na nowo? Jednak jak to uczynić, skoro ostatnie trzydzieści parę lat swojego życia żyła życiem swojego męża - jedynego mężczyzny, którego miała? Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu