2024-06-14 - Standup Babski Wieczór Komediowy "Do Bigosu" & Stand-up - 318224 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Babski Wieczór Komediowy "Do Bigosu" & Stand-up
Karo Pańczyk, Dolly, Martyna Podwysocka, Magdalena Drojman

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Babski Wieczór Komediowy
Kiedy: 2024-06-14, godzina 19:00:00
Gdzie: Toruń, Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Do Bigosu! to Wieczór Komediowy z całkowicie kobiecym składem. Komiczki, które będą Was rozśmieszać to jedne z najbardziej różnorodnych i fascynujących kobiecych głosów, które wnoszą na scenę świeżą i niepowtarzalną perspektywę.

Karo Pańczyk - komiczka niby z Warszawy, a tak naprawdę z Turku. Na co dzień występuje w Klubie Komediowym oraz w Niplodramie, z którym tworzy spektakle improwizowane, skecze oraz filmy krótkometrażowe (nagrodzone Grand Video Awards). Przez 6 lat prowadziła oraz tworzyła scenariusze do własnych programów telewizyjnych. Od niedawna w stand-upie, czasem widywana przed Czarkiem Jurkiewiczem. Właścicielka miłej buzi i okropnych myśli. Nosi za duże adidasy.

Dolly - wrocławska komiczka, która coraz częściej wskakuje na deski scen w wielu miastach w Polsce. Pierwsze kroki jako stand-uperka zaczęła nieśmiało stawiać 4 lata temu, a od 2 lat intensywnie występuje i szlifuje swój warsztat. Dolly z zakamarków swojego umysłu wyciąga niespotykane historie i wciąga w nie publiczność. Jej opowieści o absurdach codzienności, losie singielki i pracy w korpo bawią, a jednocześnie pobudzają do refleksji.

Martyna Podwysocka - porzuciła słabo płatna pracę w kancelarii na rzecz jeszcze mniej płatnej pracy stand-uperki. Spełnia swoje american dream - chwilowo kelnerka, której marzy się występ na wielkiej sali, ale bez żadnych stolików. Przełamuje konwencje - kobieta, a jednak zabawna, stara panna a bez kotów, nieduża a o sporych ripostach. Ma ciekawe spojrzenie na świat chodź czasem musi stanąć na palcach i podskoczyć żeby coś zobaczyć.

Magdalena Drojman - stand-uperka i improwizatorka. Bezwstydna, mówiąca o rzeczach brzydkich, bez filtra. Prezentuje głównie humor dla dorosłych, obśmiewa swoje życiowe wybory i doświadczenia.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Agnieszka Matan, Karolina Pańczyk, Martyna Podwysocka, Dolly Stand-up i inni

Plakat Babski Wieczór Komediowy

O artyście

Komiczki, które będą Was rozśmieszać, to jedne z najbardziej różnorodnych i fascynujących kobiecych głosów, które wnoszą na scenę świeżą i niepowtarzalną perspektywę. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu