2025-01-11 - Spektakl Ballet of Mexico - Mexicana - 304887 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Ballet of Mexico - Mexicana
Dyrektor: Viviana Sanchez

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Ballet of Mexico - Mexicana 304887
Kiedy: 2025-01-11, godzina 19:00:00
Gdzie: Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska, ul. Głowackiego 1
Bilety od: 180zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Azteca Ballet México to esencja meksykańskiego folkloru, w urzekający sposób prezentująca żywe, dynamiczne i bogate dziedzictwo kulturowe Meksyku. Ten renomowany zespół taneczny, mający siedzibę w Katalonii, jest efektem współpracy doświadczonych artystów, z których wielu pochodzi z prestiżowch zespołów tańca ludowego z Meksyku. Twórczość grupy jest inspirowana osiągnięciami i szkołą Baletu Amalii Hernández, Baletu Uniwersytetu im. Veracruzana i Baletu Uniwersytetu Guadalajara. Zespół łączy w sposób niezwykle harmonijny tradycję i innowację z oddaniem i pasją doskonaląc swoje rzemiosło.

Od założenia Azteca Ballet México skupia się na ochronie, kultywowaniu meksykańskich tradycji tanecznych i szeroko pojętej kultury. Zobowiązanie firmy do autentyczności przejawia się w dynamicznych choreografiach, żywych kostiumach i połączeniu tradycyjnych rytmów i ruchów. Z bogatą historią i dążeniem do doskonałości, Azteca Ballet México zostało ambasadorem Awangardy kultury meksykańskiej, oczarowując publiczność fascynującymi występami. Klejnotem repertuaru Azteca Ballet México jest program MEXICAÑA - spektakularna podróż do kultury krainy Azteków będąca ich wizytówką, który przenosi na scenę serce meksykańskiego folkloru. Ten program pokazuje zaangażowania grupy w tworzenie wrażeń, które wykraczają poza granice kulturowe.

MEXICAÑA to uczta zmysłów, łącząca sceny kolorów, energii i wytrwałości, dzięki skrupulatnemu połączeniu tańców nowoczesnych, klasycznych i ludowych, program składa hołd zwyczajom, tradycjom i legendom, które definiują Kulturę meksykańska. Rytmiczny puls muzyki mariachi, ognisty urok, ogniste atrakcje i charakterystyczne dla tańców meksykańskich obcasy tworzą harmonijne święto kolorów i rytmów, jakie Meksyk oferuje światu. Mexicana to również symbol różnorodności kulturowej i ekspresji artystycznej, z którymi rezonuje publiczność poprzez urzekające w magiczny sposób wyobraźnię tych, którzy tego doświadczają.

Artistic i Azteca Ballet México zaprasza publiczność do wzięcia udziału w spektakularnej podróży do serca tętniącego życiem kulturowego gobelinu Meksyku.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Azteca Ballet México

Plakat Ballet of Mexico - Mexicana 304887

O artyście

Azteca Ballet México to esencja meksykańskiego folkloru, w urzekający sposób prezentująca żywe, dynamiczne i bogate dziedzictwo kulturowe Meksyku. Ten renomowany zespół taneczny, mający siedzibę w Katalonii, jest efektem współpracy doświadczonych artystów, z których wielu pochodzi z prestiżowch zespołów tańca ludowego z Meksyku. Twórczość grupy jest inspirowana osiągnięciami i szkołą Baletu Amalii Hernández, Baletu Uniwersytetu im. Veracruzana i Baletu Uniwersytetu Guadalajara. Zespół łączy w sposób niezwykle harmonijny tradycję i innowację z oddaniem i pasją doskonaląc swoje rzemiosło. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu