2024-11-30 - Standup Bartosz Zalewski - Stand-Up - 304884 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Bartosz Zalewski - Stand-Up
Stand-up / Żagań / Bartosz Zalewski - "Obietnica zmierzchu"

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Bartosz Zalewski - Stand-Up 304884
Kiedy: 2024-11-30, godzina 19:00:00
Gdzie: Żagań, Klub Elektrownia, ul. M.Konopnickiej 51
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu, zamieszkały we Warszawie, sercem trzeciego świata drugiej kategorii obywatel, nakazem poszukiwany. Występuje od 2010, nie roku lecz wrażenia przypisanemu tej liczbie. Ma na koncie występy telewizyjne, roasty, nagrania solowe, podcasty i stanowczo za mało pieniędzy, proszę mu je dać. Obecnie zaprasza na swój kolejny solowy program komediowy pt. "Obietnica zmierzchu".

Bieg, bieg, bieg. Tup, tup, tup. Wdech, wydech. Trup. 


Wszystko jest śmiechu warte w obliczu śmierci, jak powiedział kiedyś T. Drozda, ale czy to zwalnia nas i zwalnia nas od ucieczki? Skąd, choć nawet nie wiemy przed czym uciekamy. Przed Czarnym Romanem? Przed nowym dnem, zręcznie wybitym w dotychczasowym? Przed Czarnym Romanem ponownie? Śpieszę oznajmić, że tymczasowość jest stałą, więc i ten program komediowy będzie na waszych oczach marniał, więdł i parował, aż zostanie z niego nędzne odbicie wspomnienia. "Obietnica zmierzchu" zacznie się i skończy, będzie akurat taka jaka tego wieczoru może być, a to co w trakcie to nasze.

Po występie możliwość zakupu płyt CD z muzyką typu rap. Polskim!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Bartosz Zalewski

Plakat Bartosz Zalewski - Stand-Up 304884

O artyście

Bartosz Zalewski – pochodzi z Wrocławia, chodzi po scenie. Robi stand-up comedy od 2010 roku, był w telewizji, był w internecie, był gdzie indziej. Takie opisy mają za zadanie zachęcić do przyjścia na żywo na stand-up. Więc proszę to zrobić. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu