2022-05-29 - Koncert Big Band Dobczyce - 68708 - Portal kapele.net

Koncert - Big Band Dobczyce

Kiedy: 2022-05-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Teatr Cabaret, ul. Krakowska 5
Bilety od: 99.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zaproszenie w podróż do czasów elegancji i zmysłowości, kiedy to rządziła muzyka swingowa, a największe hity miały wyraźną melodię i przystępny tekst. Wieczór standardów jazzowych z repertuaru takich gwiazd jak Frank Sinatra, Tony Bennett, Ella Fitzgerald, Diana Krall, Michael Buble.
Wystąpią:

  • Big Band Dobczyce pod dyrekcją Ernesta Heksela
  • Sylwia Stańczyk - wokal

Big Band Dobczyce? to wyjątkowy zespół, który zrodził się z pasji do muzyki. Działający od 2008 roku, skupia w swoich szeregach 23 osoby, absolwentów akademii muzycznych i szkół artystycznych, nawiązując do tradycyjnych amerykańskich big bandów łączących potęgę brzmienia sekcji dętej z niezastąpioną sekcją rytmiczną.? Zespół ten wykonuje na najwyższym poziomie repertuar rozrywkowy polski i zagraniczny. Wiele aranżacji pisanych jest specjalnie dla Big Bandu Dobczyce.
Kilkunastu muzyków z charyzmatycznymi wokalistami i band liderem, Ernestem Hekselem, na czele potrafi, poderwać publiczność do tańca, uderza energią i zachwyca solówkami!

Sylwia Stańczyk to wokalistka krakowska śpiewająca na niejednej scenie w Polsce ora zagranicą. Specjalizuje się w standardach jazzowych, utworach latino oraz repertuarze bossa novy. Występuje w duetach oraz większych składach. Na scenie muzycznej współpracuje z wieloma muzykami m.in. Tadeuszem Leśniakiem, Jarosławem Kagańcem ( duet " FRAGILE") , Jaremą Pogwizd , Wojciechem Wachułką czy Witkiem Wnukiem. Była gościem również zepołu Bill Streat Band na fetiwalu Summer Jazz Festival.
Wokalistka prezentuje jazz w czystej postaci. Jej koncerty są pełne pasji. Tym razem zapraszamy na propozycje z Big Bandem.

Bilet z kolacją:

1.Maczanka po krakowsku ,ziemniaczki zapiekane, sałatka z sosem winegret + deser (109 zł)
2.Stek wołowy podawany na kamieniach lawowych z pieczywem i sałatka +deser (129 zł)
3.Łosoś pieczony z kasza kuskus i sałatka z sosem winegret + deser (119 zł)
4.Włoskie tagliatelle z pomidorami i parmezanem + deser (99 zł)

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu