2024-08-16 - Inne BiG Festivalowski - 331029 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - BiG Festivalowski
BiG Festivalowski - karnet 3-dniowy

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat BiG Festivalowski 331029
Kiedy: 2024-08-16, godzina 12:00:00
Gdzie: Płock, Kino Przedwiośnie, ul. Tumska 5a
Bilety od: 99zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Trzecia edycja jedynego takiego festiwalu lekkich treści! Komedia w każdym wydaniu, gdzie miks jakościowej, pozytywnej twórczości i humoru przeplata się z praktyczną wiedzą. Kino, koncerty, spotkania z twórcami, stand-up, improwizacje, dubbing na żywo, warsztaty aktorskie, a nawet Muzeum Memów, czyli nikt nie pytał, wszyscy potrzebowali. BiG Festivalowski to kreatywny hołd dla sztuki, która rozśmiesza i podnosi na duchu oraz okazja do oderwania się od codziennego tempa w kameralnej atmosferze Płocka. Nie znajdziecie u nas sztywnych bankietów i VIP-owskiego traktowania, a festiwalowy dresscode to szlafrok, wygodne klapki i luz w Klubie Festivalowskim - do tego podchodzimy poważnie. W tym roku w programie też sporo nowości, m.in. Międzynarodowy konkurs krótkometrażowy, przegląd kultowych czeskich komedii i nie tylko!


Bilety:

- Karnet 3 dni - 12:00 - Stary Rynek w Płocku - dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim, Kinie Przedwiośnie, wstęp na Galę Zamknięcia. Pierwszeństwo w zapisach na warsztaty. Możliwość zakupu wejściówki na Stand-up z 50% zniżką.

- Bilety jednodniowy, 16 sierpnia - Stary Rynek w Płocku - dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim, Kinie Przedwiośnie w dniu 16 sierpnia.

- Bilet jednodniowy, 17 sierpnia - Stary Rynek w Płocku - dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim, Kinie Przedwiośnie w dniu 17 sierpnia.

- Bilet jednodniowy, 18 sierpnia - Stary Rynek w Płocku - dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim, Kinie Przedwiośnie w dniu 18 sierpnia.

- Klub Festivalowski - ul. Tumska 5, Płock, Piętro -1 - cena biletu jednodniowego, 16 sierpnia, cena biletu jednodniowego 17 sierpnia, cena biletu jednodniowego 18 sierpnia.

- Gala Zamknięcia - Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej, ul. Kolegialna 23.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią: Różni artyści

Plakat BiG Festivalowski 331029

O artyście

Kino, koncerty, spotkania z twórcami, stand-up, improwizacje, dubbing na żywo, warsztaty aktorskie, Muzeum Memów i nie tylko. Trzecia edycja festiwalu lekkich i komediowych treści. Wskakuj w szlafrok i ulubione klapki i spędź trzy sierpniowe dni w Płocku w wyluzowanej, komediowej atmosferze. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu