2024-04-25 - Inne Bitwa Komiksowa - 304758 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Bitwa Komiksowa
Bitwa Komiksowa #4

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Bitwa Komiksowa 304758
Kiedy: 2024-04-25, godzina 18:00:00
Gdzie: Gdańsk, Under Beer, Garbary 6
Bilety od: 20zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Niech mazaki się skrzyżują: Bitwa Komiksowa - Ty decydujesz, kto wygra! Jesteś mistrzem komiksu, a rywalizacja to twoja druga natura? Świetnie! Przygotuj się, bo nadchodzi Komiksowa Bitwa, w której o zwycięstwie decyduje publiczność!

Na czym polega Bitwa Komiksowa? Dwoje zawodników staje naprzeciw siebie, gotowych stworzyć rysunek komiksowy na żywo! Ty, widzu, będziesz im w tym pomagać (albo przeszkadzać)! Wybierzesz temat danej bitwy i patrz jak uczestnicy dają sobie radę! Zwycięzcę wybierasz TY! Podczas burzliwego głosowania zadecydujesz, czyj rysunek komiksowy bardziej cię porwał.

Co cię czeka? Nieprzewidywalna rywalizacja! Każda bitwa jest inna, bo to TY decydujesz o jej tematyce. Eksplozja kreatywności! Zobacz, jak artyści na bieżąco wizualizują twoje pomysły w zaskakujących rysunkach komiksowych. Świetna zabawa! Kibicuj swoim faworytom, śmiej się z zabawnych sytuacji i bądź częścią tego wyjątkowego widowiska.

Kto może wziąć udział? Jako uczestnik: Jeśli jesteś rysownikiem komiksowym i uwielbiasz wyzwania, to czeka na Ciebie szansa na pokazanie swojego talentu i zdobycie nagrody. Jeśli nie jesteś - to tym bardziej zapraszamy do wzięcia udziału! Jako widz: Jeśli lubisz komiksy, chcesz się dobrze bawić i decydować o losach bitwy, to ten event jest dla Ciebie!

Uczestnik: 20 PLN
Widz: 30 PLN
Nie czekaj i dołącz do Bitwy Komiksowej!

Data: 25.04.2024
Miejsce: Under Beer

#IcomicBattle #KomiksowaBitwa #TyDecydujesz #Kreatywność #Rywalizacja #Zabawa

P.S. Masz talent do rysowania, ale nie czujesz się na siłach tworzyć rysunki komiksowe na żywo? Możesz kibicować swoim faworytom i głosować na najlepsze dzieła! Do zobaczenia na komiksowej arenie!

Biorąc udział w wydarzeniu, zgadzasz się na publikację swojego wizerunku w mediach społecznościowych organizatorów, lokalu i mediach promujących event.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią: Turniej rysunkowy

Plakat Bitwa Komiksowa 304758

O artyście

Ty mierny (albo i nie) twórco rysunków! Rysowniku Mangi! Rysowniku Komiksów! Uważasz, że umiesz rysować? Uważasz, że dasz sobie radę stanąć w szranki z innymi godnymi przeciwnikami i zawalczyć w walce finałowej ze znanym i lubianym rysownikiem komiksowym? To chodź! Udowodnić, że umiesz i się znasz na swoim kunszcie! Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu