2023-04-22 - Koncert Błażej Król - 131328 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Błażej Król

Kiedy: 2023-04-22, godzina 19:00:00
Gdzie: Ełk, ZEBRA duża, Wojska Polskiego 47
Bilety od: 69.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Błażej Król już ?W KAŻDYM (polskim) MIEŚCIE? oraz największymi przebojami!
Artysta przedstawi publiczności materiał ze swej najnowszej płyty, a także wykona swoje największe przeboje. Błażej Król jest wokalistą, autorem tekstów oraz kompozytorem. Muzyk posługuje się bardzo różnorodnymi formami wyrazu, swobodnie operując tak klasycznymi środkami, jak i wplatając w nie niekonwencjonalne elementy. Jego piosenki są przejawem jawnej artystycznej fuzji, łączącej w sobie muzyczną brawurę oraz poetycką wrażliwość.
Do tej pory artysta wydał sześć solowych płyt: ?Nielot? (2014), ?Wij? (2015), ?Przez sen? (2016), ?Przewijanie na podglądzie? (2018), ?Nieumiarkowania? (2019) oraz ?Dziękuję? (2021). W 2019 roku otrzymał prestiżowy Paszport Polityki, rok później został wyróżniony Fryderykiem w kategorii Autor Roku i razem z Darią Zawiałow oraz Igo dołączył do Orkiestry Męskiego Grania.
Siódmy album Błażeja Króla zatytułowany W KAŻDYM (polskim) MIEŚCIE ukaże się już niebawem. Na krążku znajdują się single ?Miałem już nie tańczyć?, ?10 lat? oraz duet ?Przyszedłem tu?? nagrany razem z Quebonafide. Artysta pożegnał się z erą ?DZIĘKUJĘ? i wraca w zupełnie nowej, nieznanej dotąd odsłonie. Znajome, czasami trudne, czasami kojące emocje, Błażej Król położył na popowych fundamentach, co zaowocowało stworzeniem refleksyjno-tanecznego krążka.
Błażej Król z płytą ?W KAŻDYM (polskim)MIEŚCIE? wyrusza w trasę, a wszystkie występy będą pełnym, konceptualnym, muzyczno-wizualnym show z wykorzystaniem scenografii. Do zobaczenia W KAŻDYM (polskim) MIEŚCIE!
"

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu