2022-08-08 - Koncert Bryska - 80266 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Bryska

Kiedy: 2022-08-08, godzina 19:30:00
Gdzie: Rewal, Amfiteatr, ul. Parkowa 2
Bilety od: 40.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Koncert Bryska Częstochowa 2023-06-22
Bryska
Bilety na koncert Więcej
Koncert Bryska Chełm 2023-08-27
Zakończenie wakacji z Bryską
Bilety na koncert Więcej

O wydarzeniu

Mało kto wie, jak wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory.

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka bryska w ostatnich miesiącach może pochwalić się większą ilością premier, niż niejeden artysta. 21-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je prawie wszyscy.

Od kwietnia 2021 roku, kiedy zadebiutowała singlem ?naiwna?, przyzwyczaiła fanów do regularnego wydawania nowej muzyki ? czy to jako oficjalne single, t.zw. piosenki ?pomiędzy? czy remixy. Wszystkie z nich w tempie wręcz geometrycznym zdobywają coraz większe grono fanów. Największym osiągnieciem w radiach był remix jej piosenki ?lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)? ? piosenka dotarła do 2. Miejsca Krajowej listy Airplay Chart i stała się jednym z hitów roku. W jej ślady idzie aktualnie przeróbka jej innej kompozycji - ?odbicie (Mark Neve Remix)? pod koniec stycznia 2022 był najczęściej wyszukiwaną piosenką w Polsce w aplikacji Shazam!

Przed bryską wciąż premiera jej pierwszej płyty długogrającej. 11 Utworowe wydawnictwo ?jestem bryska? wydane w listopadzie 2021 w formie cyfrowej i na winylu nazywane jest mini-albumem. Znalazł się tam wybór już wydanych singli : ?panika?, ?drama?, ?jestem bryska?, ?BFF? a także wspomniane ?lato (pocałuj mnie)? w dwóch wersjach i anglojęzyczna kompozycja ?Burn This Love? (dostępna tylko na winylu).

Rok 2022 to dla bryskiej premiera kolejnych nowych utworów - w tym przepięknej ?Atlantydy? (zobacz klip) , jaka zachwyciła fanów pod koniec stycznia. W lutym i marcu artystka wyruszy na swoją pierwszą trasę koncertową wraz z Luną. Wśród miast, w których zobaczyć i usłyszeć na żywo będzie można obie panie są Kraków, Wrocław, Poznań i oczywiście Warszawa.

A to tylko początek tego co uznawana za muzyczne objawienie ub. r. bryska przygotowała dla swoich fanów. Tako twarz programu RADAR Spotify oraz TIDAL Rising ciężko pracująca nad kolejnymi muzycznymi premierami, zaskakuje pomysłami i robi wszystko, aby udowodnić, że pokładane w niej nadzieje nie były na wyrost.

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu