2022-08-19 - Koncert Cleo - Letni koncert - 44468 - Portal kapele.net

Koncert - Cleo - Letni koncert

Kiedy: 2022-08-19, godzina 20:00:00
Gdzie: Ostróda, Amfiteatr, Mickiewicza 17A
Bilety od: 50.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

CLEO ? wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej.
Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R?n?B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny ? Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.
Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "MY SŁOWIANIE" który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji.
Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny.
Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 ( półtora miliona ) fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty a po kilku miesiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, "Zabiorę Nas" uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016.

Koncert objęty patronatem Radia ESKA.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu