2024-10-20 - Spektakl Co modna pani wiedzieć powinna - 331332 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Co modna pani wiedzieć powinna
Dzień z życia Modnej Pani, żyjącej według zasad z Cosmo i instagramowych porad

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Co modna pani wiedzieć powinna 331332
Kiedy: 2024-10-20, godzina 18:00:00
Gdzie: Białystok, Nie Teatr, ul. Sienkiewicza 4
Bilety od: 70zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Co robiłaby kobieta, gdyby musiała robić Wszystko co jej każą? Czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4. Albo w ogóle lepiej nie spać. "Co modna pani wiedzieć powinna" to monodram Katarzyny Kołeczek w reżyserii Agaty Puszcz. W roli kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość - Katarzyna Kołeczek.

Spektakl eksploruje współczesne dylematy kobiet. Jak wiele zmieniło się od lat 50-tych? Czy dzisiejsza kobieta nadal musi nakładać maseczkę z ogórków i uśmiechać się na zawołanie? Czy istnieje przepis na idealną kobietę? Na te i inne pytania spektakl odpowiada z humorem i dystansem. Katarzyna Kołeczek wciela się w rolę kobiety, która stara się sprostać wszystkim wyzwaniom narzucanym przez popkulturę. Przedstawia dzień z życia Modnej Pani, żyjącej według zasad z Cosmo i porad instagramowych influencerek. Spektakl zdobył wyróżnienie na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niezależnych w Ostrowie Wielkopolskim w maju 2015 roku.

"Brawurowy tekst odgrywany przez Katarzynę Kołeczek w modnym warszawskim Klubie Komediowym. Dużo celnych i naprawdę śmiesznych obserwacji o świecie. Tym z Photoshopa i tym realnym" - Joanna Nojszewska, Twój Styl

"Ten monodramat to bardzo smacznie podana duża dawka dobrego humoru, który tak jak droga maseczka przykrywa zmarszczki powstałe w wyniku refleksji nad tym, co naprawdę ważne." - Magda Wielgołaska, Feminoteka

Katarzyna Kołeczek - aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Warszawianka. Związana od lat z Och Teatrem i Teatrem Polonia Krystyny Jandy oraz ze stołecznym Klubem Komediowym, w którym zajmuje się również improwizacją teatralną. Od ponad dekady gra także w filmach i serialach na Wyspach Brytyjskich. Można ją wypatrzeć w takich produkcjach jak "Ojciec Brown" (grała postać Susie, gosposi Ojca Browna) czy Bridget Jones Baby (gdzie zagrała u boku Colina Firtha). Telewidzowie mogą ją kojarzyć z "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Jagody, siostrzenicy Modrego, "Ojca Mateusza", serialu TVN "Mamy to!" oraz 18. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i wielu innych produkcji filmowych i serialowych. Świetnie sprawdziła się również jako prowadząca programy "Zatrzymaj chwile", "Ale numer!" "Bake Off - Ale ciacho!", a także opolskie DEBIUTY. Ostatnim sukcesem aktorki jest rola Leiki w filmie fabularnym "97 minut", gdzie zagrała u boku samego Aleca Baldwina.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Katarzyna Kołeczek

Plakat Co modna pani wiedzieć powinna 331332

O artyście

Co robiłaby kobieta, gdyby musiała robić Wszystko co jej każą? Czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4. Albo w ogóle lepiej nie spać. "Co modna pani wiedzieć powinna" to monodram Katarzyny Kołeczek w reżyserii Agaty Puszcz. W roli kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość - Katarzyna Kołeczek. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu