2024-07-26 - Standup Comedy Lab - Laboratorium Komedii - 341471 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Comedy Lab - Laboratorium Komedii
Comedy Lab: Komediowe Impro Dubbingi + Stand-Up

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Comedy Lab - Laboratorium Komedii 341471
Kiedy: 2024-07-26, godzina 20:00:00
Gdzie: Kraków, Artefakt Café, ul, Dajwór 3

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Kolejny komediowy piątek w Comedy Lab, tym razem powracamy do jednego z waszych ulubionych wydarzeń! Weźmiemy fragmenty filmów, reklam, spotów itp., lecz zamiast oryginalnych dialogów nasi komicy będą musieli dubbingować i improwizować pod temat, który wy podacie. Nie wiadomo na jaki fragment filmowy trafią komicy i nie wiadomo na jaki temat będą opowiadać! Będą musieli improwizować!


Jak zwykle w pierwszej części wieczoru, będziecie mogli zobaczyć stand-upowy Open Mic, czyli testowanie nowego materiału. Zapowiada się świetny wieczór! Który poprowadzi dla was Zbychu Grabowski


Warto wiedzieć:
- Publiczność wpuszczamy już od 19:30
- Ze względu na logistykę wydarzenia, miejsca siedzące dla posiadaczy biletów gwarantujemy do godziny 20:00
- Osoby przeszkadzające lub bardzo pijane mogą zostać proszone o opuszczenie sali, bez możliwości uzyskania zwrotu środków za zakupiony bilet.
- W trakcie wydarzenia, prosimy o nie używanie telefonów komórkowych i innych urządzeń rejestrujących dźwięk lub wideo. Natomiast nie mamy nic przeciwko, jeżeli zrobicie szybką fotkę i oznaczycie nas na insta.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Pięta, Giefert, Leja

Plakat Comedy Lab - Laboratorium Komedii 341471

O artyście

Comedy Lab - jest to inicjatywa krakowskich komików stand-upowych, miejsce gdzie testują żarty, eksperymentują, improwizują. Wszystko po to, by rozbawić zgromadzoną publiczność. W każdy piątek inny, wyjątkowy eksperyment! Najlepsze stand-upy i improwizacje komediowe w Krakowie. Comedy Lab w każdy piątek w Artefakt Cafe Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu