2024-10-11 - Inne Cosmo Show - 341905 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Cosmo Show
Edukacyjny i rozrywkowy projekt teatralny wykorzystujący nowoczesną technologię

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Cosmo Show 341905
Kiedy: 2024-10-11, godzina 17:30:00
Gdzie: Brześć Kujawski, Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło", Kolejowa 44
Bilety od: 89zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Spektakl Cosmo Show wciągnie młodych widzów w fantastyczny świat uniwersum dając możliwość interakcji z głównymi bohaterami spektaklu!


Naszym celem jest pobudzenie zainteresowania książkami i filmami z tematyką kosmosu oraz zmaksymalizowanie elementu poznawczego i edukacyjnego, dzięki któremu dzieci dowiedzą się wszystkiego o planetach Układu Słonecznego, ich nazwach, kolejności, przyszłości i różnicach.


Cosmo Show to unikalnym projekt, w którym wykorzystujemy interaktywne urządzenia - promienie kosmiczne. Jest to funkcjonalne urządzenie z efektami świetlnymi, które pomaga dziecku kontrolować działania na ekranie, rozwija wyobraźnię i fantazję. Urządzenie na ekranie może być używane do rozpalania ognia, kontrolowania prędkości, przywoływania wody, rozbijania skał i ładowania gwiazd. Promienie kosmiczne tworzy wrażenie całkowitego zanurzenia się w kosmicznej przygodzie. Integralną częścią pokazu jest interakcja bohaterów spektaklu z dziećmi oraz zajęcia, gry, konkursy i tańce zarówno na ekranie, jak i na widowni. Finałem jest interaktywna parada planet dla młodszych i starszych kosmonautów, zanurzająca ich na chwilę w fantastycznym świecie kosmosu.


Zalecany wiek gości spektaklu - od 0 do 100, czyli bez ograniczeń!

Każde dziecko na czas trwania przedstawienia ma do dyspozycji interaktywną różdżkę.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią: Różni wykonawcy

Plakat Cosmo Show 341905

O artyście

Cosmo Show to unikalnym projekt, w którym wykorzystujemy interaktywne urządzenia - promienie kosmiczne. Jest to funkcjonalne urządzenie z efektami świetlnymi, które pomaga dziecku kontrolować działania na ekranie, rozwija wyobraźnię i fantazję. Urządzenie na ekranie może być używane do rozpalania ognia, kontrolowania prędkości, przywoływania wody, rozbijania skał i ładowania gwiazd. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu