2024-12-01 - Spektakl Cudowna Terapia - 319128 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Cudowna Terapia
Zamiast do gabinetu - Zapraszamy do teatru na cudowną terapię

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Cudowna Terapia 319128
Kiedy: 2024-12-01, godzina 16:00:00
Gdzie: Gdańsk, Scena Teatralna NOT, ul. Rajska 6
Bilety od: 120zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Joanna - Dominika Ostałowska (wymiennie z Edytą Jungowską i Olgą Bończyk) - egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją, Walenty - Dariusz Kordek (wymiennie z Marcinem Kwaśnym) - nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej czyli państwo Dorek, to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty - Artur Pontek (wymiennie z i Dariuszem Tarszkiewiczem), tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła ? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą?


Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki D. Glattauera "Cudowna terapia". Wszystko za pomocą błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji. I oczywiście wspaniałych aktorów: Dominiki Ostałowskiej ("M-jak miłość"), Edyty Jungowskiej ("Na Dobre i Na Złe" "2 XL") i Olgi Bończyk ("Na dobre i na złe"), grających naprzemiennie Joannę, Dariusza Kordka ("W labiryncie", "Bodo", "Twoja twarz brzmi znajomo") - scenicznego Walentego i aktora młodego pokolenia - Artura Pontka ("Ojciec Mateusz", "Prosto w serce", "Doręczyciel"), grającego postać psychoterapeuty.


ZAMIAST DO GABINETU - ZAPRASZAMY DO TEATRU NA CUDOWNĄ TERAPIĘ.f

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Edyta Jungowska/Małgorzata Lewińska, Dariusz Kordek/Marcin Kwaśny/Dariusz Taraszkiewicz, Artur Ponte

Plakat Cudowna Terapia 319128

O artyście

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje". Terapia - to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu